American Horror Story: NYC (2022)
American Horror Story: NYC: Sezon 11 American Horror Story: NYC sezon 11, odcinek 1

Coś się zbliża

Something's Coming 42m
5,9 157
ocen
5,9 10 1 157
American Horror Story: NYC
powrót do forum s11e1

Ten sezon okazał się owiany tajemnica do granic możliwości, długi okres czasu oczekiwania na pierwsze oficjalne foty z planu, brak oficjalnego info o obsadzie aż do końcówki Września rzecz jasna oficjalnego Trailera nie otrzymaliśmy czekali ludzie cierpliwie ale w końcu 19 października Antalogia miała swoją premierę - 2 odcinki AHS NYC. Wciąż próbuje rozpracować to co obejrzałam. Odcinek 1 na plus de fakto tak jak produkcja mówiła to jest coś czego jeszcze nie oglądaliśmy i zgadzam się z tym stwierdzeniem. Odcinek 2 petarda! No ten niwy sezon zapowiada się intrygująco fascynująco ciekawie. Zobaczy się za tydzień kolejne 2 odcinki (26.10 - na Fox USA ) i następnie o północy /3am Hulu)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
1253_1642

pokazał byś więcej klasy i wyrzucił słomę z klapków kubota jak byś napisał społeczności homoseksualistów lub gejów np. to samo Twoj sredniowieczny poprzednik Marko81...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Marko81

Wciskaj Alt + ctrl + delete i krzyknij nie będę chamem i niech mnie grom trzaśnie może to cię nauczy czegoś!

ocenił(a) serial na 7
Ola_nowak26

zapowiada się interesująco, chociaż przeczuwałem kontrowersje w naszym średniowiecznym PISolandzie...

Ola_nowak26

o czym ten sezon opowiada?

ocenił(a) serial na 6
Optimondo

Daj mi maila to ci napisze bo nie chce tu spoilerowac by potem nie rzucano we mnie gromami za spoilery

Ola_nowak26

o czym ten sezon opowiada?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones