American Horror Story: Roanoke
powrót do forum 6 sezonu

Na instagramie pokazała się mała zapowiedź, pokazane jest tam coś na wzór opuszczonej (nawiedzonej) kamienicy, może znowu będzie motyw nawiedzony lokacji, nie wiem czy to dobrze czy źle, wiem ze na pewno to bardziej do mnie przemawia niż coś w stylu sabatu.

KacperLachowicz

Wyszły już cztery oficjalne teasery w jednym jest dom na środku pola więc może farma? motyw z dziećmi kukurydzy. Sam Ryan powiedział, że w 6 sezonie będzie dużo dzieci, więc wydaję mi się to najbardziej prawdopodobne.

_lilka_

coś czytalem ze wiezienie itp, tak czy inaczej pewnie dostaniemy kolejna dawke nawiedzonych lokacji, szkoda tylko ze nie bedzie evana (prawdopodobnie)

użytkownik usunięty
KacperLachowicz

Ja czytałam na twitterze, że ma się pojawić Slenderman

http://naekranie.pl/aktualnosci/o-czym-kolejny-sezon-american-horror-story-79275 2

użytkownik usunięty
Rukiija

Ah szkoda, chętnie bym zobaczyła tę postać w serialu

Ja także

ocenił(a) serial na 5
KacperLachowicz

jak to nie bedzie? na wielu stronach znajduje ze bedzie... np taki cytat
"Evan Peters has appeared in every season and is definitely a key member to the world of American Horror Story. Peters confirmed his return in an interview earlier this year while promoting his recent film X-Men: Apocalypse."

Nie wyobrazam sobie AHS bez Petersa :/

aleera89

teraz sam wiem ze będzie, i wiem że bez niego AHS'a nie ma :))

KacperLachowicz

Miało też nie być bez Lange, a moim zdaniem ma się dobrze i bez niej. Ale Petersa też by mi brakowało.

Lellandra

Hotel sobie bez niej poradził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones