PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 975
ocen
7,7 10 1 87975
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

5/10

ocenił(a) serial na 5

Lubię oglądać Horrory wiec byłem ciekaw tego serialu a podobno to jeden z największy hitów za
oceanu .Jednak ja tego hitu nie zobaczyłem widać że to coś innego niż inne seriale miesza się tu
Horror z czarną komedią Jakoś tego serialu nie kupiłem .jego chyba dziwaczny sposób
przedstawienia tego serialu ,Dla innych oryginalny dla mnie jest nudny .5/10

ocenił(a) serial na 8
kinoman1985

Dla scislosci - serial nie ma nic w sobie z czarnej komedii (to dla osob ktore jeszcze nie widzialy serial i nie chca byc wprowadzane w blad).

W AHS malo ktory watek jest ukazany wprost i "podany na tacy" wiec nie jest to serial dla wszystkich. Tyle.

ocenił(a) serial na 9
kinoman1985

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą.
Serial nie ma w sobie ani krzty z czarnej komedii.
Jest nudnawy? Wybacz, ale wydaje mi się, że piszesz to po obejrzeniu 4 odcinków, kiedy jeszcze nic nie rozumiesz.
Przez pierwsze odcinki jest trudno przebrnąć, dostajesz sieczkę nie składającą się w całość, ale uwierz, że z czasem coraz to nowsze wątki wychodzą na wierzch i zaczynasz rozumieć coraz więcej.
Wtedy już nie ma mowy o nudzie. Uważam, że serial jest wręcz genialny. Jest mega przemyślany, role odegrane (w większości) znakomicie. Ah, cudo.
A że dziwaczny sposób przedstawienia? Cały w tym urok! Nieprzewidywalne, nieoczywiste. Tylko się wczuć i wciągnąć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones