PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 975
ocen
7,7 10 1 87975
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Czy warto kupić dvd z serialem ? Czy warto w ogóle oglądać ? Czekam na odpowiedzi. :)

ocenił(a) serial na 10
gobo33

Warto

ocenił(a) serial na 10
gobo33

Warto na 100%, a wiesz gdzie mozna kupić ? :)

Totemus

Mieszkam w Krakowie i znalazłem w saturnie , w galerii krakowskiej i w galerii Bronowice w Saturnie , ale sądzę , że w każdym dobrym tego typu sklepie znajdziesz AHS (nawet drugi sezon). :)

ocenił(a) serial na 10
gobo33

Oks dziena :))

Totemus

Mam jeszcze drugie pytanie . W pierwszym odcinku w scenie z tym lateksowym gościem (tak go będę nazywał) mąż głównej bohaterki trzyma rękę nad palnikiem gazowym , a za nim stoi ta kobieta/staruszka* (tak będę ją nazywał) i mówi mu , że to jeszcze nie czas. O co z tym chodziło? Czy wytłumaczy się na końcu? Jeśli nie , to odpowiedzcie o co w tym chodziło. Z góry dziękuję.

*Chociaż mogła to być Jesica Lange.

ocenił(a) serial na 10
gobo33

właściwe nie wiem ale dalej nic z tym nie było chyba

Totemus

Dzięki . Drugi odcinek lepszy od pierwszego.

ocenił(a) serial na 7
gobo33

Nie czas na "karę" czy tam śmierć. Jak wiadomo mąż ją zdradzał, widział Moirę jako sexi flexi paniusię, chociaż była już staruszką (to jej kara ale i jego), no wszystko ciągneło go do niebezpieczeństw = śmierci.

Totemus

w empiku :p

gobo33

A ja powiem, że nie warto. Zrobiłam drugie podejście do tego serialu i obejrzałam cały pierwszy sezon. Z trudem dotrwałam do końca, jakoś mnie nie porwał. Dałam szansę drugiemu sezonowi, obejrzałam 1 odcinek i wygląda na to, że na tym zakończę. Lubię takie klimaty, ale ten serial do mnie zupełnie nie przemawia, sama nie wiem czemu. Źle mi się go ogląda.

CzerwonyKaktus

Mi się na razie podoba . Dziwne jest to , że Tate wydaje mi się być synem sąsiadki. Serial dla mnie niezły.

ocenił(a) serial na 7
CzerwonyKaktus

Polecam naprawde gorąco przełamac sie co do 2ego sezonu. Jest zdecydowanie wisienką na torcie i najlepszym sezonem całego serialu. Rozczarowanie to sabat oraz freak show, z mrocznego serialu stało sie to bajeczką dla 15latków.

gobo33

Hmm... do kupowania nie jest warty. Ale do pobrania/obejrzenia na internecia owszem :P

filmowy_laufer

I to właśnie robię .:)

gobo33

To dobrze :P

filmowy_laufer

internecie*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones