PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 957
ocen
7,7 10 1 87957
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

moim zdaniem ta fenomenalna aktorka skradła całe show serialu.

ocenił(a) serial na 7
marcino55555

i dlatego to ona zgarnęła nagrody :-)

ocenił(a) serial na 9
edziuniek

Z sezonu na sezon coraz bardziej lubię jej grę aktorską.

marcino55555

tak! jest nalepsza <3

dimestorediamond

moim zdaniem to Ona nakręca ten cały serial. bez niej nie byłby taki dobry

ocenił(a) serial na 9
marcino55555

Jest prześwietna, przekonywująca, piękna w tych rolach. Świetnie gra zarówno władczy charakter, jak i spanikowaną, bezradną kobietę. Genialna aktorka :)

Yellow_Kar

nie ma takiej drugiej

marcino55555

dokładnie. mam wrażenie, że kiedy wchodzi na plan to reszta aktorów w tym samym momencie może tylko rzucić robotę i grzać frytki w mc donaldzie:D

dimestorediamond

ha ha ha:-) dobre

marcino55555

Ee, inni też dają radę :P

marry222

masz rację, ale przyznaj, że ona jest najbardziej wyrazista:-)

ocenił(a) serial na 9
marcino55555

Zdecydowanie, choć w Asylum Lily spokojnie na tym samym poziomie była, przecudowne obydwie :)

marcino55555

A Kathy Bates? To genialna aktorka (jeśli dyskusja już zeszła na inne sezony...), E. Peters też zagrał całkiem dobrze. Lange jest wyrazista, ale w końcu serial stworzono z myślą o niej...

ocenił(a) serial na 9
marry222

Kończę 2 sezon, więc do Katy nie doszłam jeszcze :)
+ "Lange jest wyrazista, ale w końcu serial stworzono z myślą o niej...", co masz na myśli? :)

Yellow_Kar

dołączam się do pytania

marry222

też chcę wiedzieć :D

dimestorediamond

gdzieś wyczytałam, że jeden z twórców serialu, Ryan Murphy (prywatnie przyjaciel Lange) tworzy scenariusze tak aby miała najlepszą rolę. mi to tam nie przeszkadza bo jest niesamowitą aktorką i bardzo Ją lubie.

ocenił(a) serial na 9
Amphetamine

nieeee, oby to tylko nie była prawda, bo ja żyję w przekonaniu, że to dla niej wyzwanie i jest gotowa zagrać każdą rolę :(

Yellow_Kar

na pewno było to wyzwanie bo to nie były łatwe role przecież... myślę że mogłaby zagrać wszystko. pozdrawiam;-)

ocenił(a) serial na 7
Yellow_Kar

W wywiadach Jessica mówi, że Ryan pyta ją, co chciałaby robić na planie (śpiewać, tańczyć itp.) - to znaczy, że ona niejako sama stawia sobie wyzwania. Sama przyznaje, że zawsze grała "crazy characters" - lubi te role, bo są jak podróż w nieznane a poza tym grając takie postaci może sobie pozwolić na wszystko, gdyż są nieobliczalne (tak mówiła w połowie lat 90., ale chyba to nadal jest aktualne. Jeśli chodzi o AHS, to raczej od drugiego sezonu wszystko jest robione "pod nią", ale jedynka raczej nie.

Amphetamine

Tak, jak napisałam, Murphy stworzył serial z myślą o niej. To jego wypowiedź...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones