PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 957
ocen
7,7 10 1 87957
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

po zakończeniu znakomitego Breaking Bad zaczęłam poszukiwać następcy na ponure wieczory. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że oba seriale są w odmiennym stylu, ale po ocenie na film web miałam nadzieję na coś ekscytującego. Dało się obejrzeć, ale zdecydowanie nie porywa. Nawet nie wiem czy się zabierać za drugi sezon. Ech... :( może ktoś polecić coś równie wciągającego jak BB? Z góry dziękuję.

czarna_wdowa

jest w czym wybierać :) jak chcesz w miare podobny dramat/kryminał to np. Sherlock, Dexter, True Detective, Hannibal.

czarna_wdowa

Hmm cieżko znajsc cos naprawde dobrego jak BB ciagle szukam nowych i przewaznie koncze po sezonie :) Ale odemnie to napewno 24 godziny jest sporo odcinkow okolo 200 :) dla mnie tez kozak te pierwsze odcinki ogladalem od niechcenia ale już w pozniejszych sezonach az sie mi smiac chcialo cały czas akcja :) Albo Prison break dawno temu ogladałem tez wciaga ale to pewnie widziałaś. Co do True Detective,sherlock fajne ale bez rewelacji jak dla mnie dexter mi nie podeszedł po jakis 7 odcinkach :)

laska1492

Dzięki, chyba mamy podobny gust, bo mam takie same opinie co do Prison Break czy Dextera, choć Dextera widziałam więcej odcinków, ale w końcu mnie zmęczył, znudził i go porzuciłam hehe ;) jak większość seriali. Zaś BB powalił mnie na kolana :) zatem pomyślę nad 24 Godziny :) Pozwoliłam sobie zajrzeć na Twój profil i dziś zamierzam obejrzeć Skazanego Na Piekło :) pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź.

czarna_wdowa

Skazany na piekło moim zdaniem chyba najlepszy film z Van Damme i jeden z lepszych filmów więziennych zdecydowanie polecam :) Widzę lubisz filmy zaskakujące " Oldboy czy La Cara oculta" odemnie rownież zaskakujacę to GRA z 1997 albo Prawo zemsty według mnie nawet lepsze :) miłego oglądania

laska1492

Znam oba :) dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
czarna_wdowa

Nie zniechęcaj się :P pierwszy sezon to tylko lekki wstęp do AHS (niestety zakończenie beznadziejne). Asylum jest dużo, dużo lepsze- niepowtarzalny, psychodeliczny klimat i świetne aktorstwo, szczególnie Jessica Lange się popisała. Też przez długi czas po Breaking Bad, które wg mnie w każdym detalu to mistrzostwo, nie mogłem się zdecydować na żaden serial ;]

qwibqwib

Mam ten sam problem, BB znakomity w każdym calu i nic mi się już nie podoba. A co do Asylum to zaczęłam i porzuciłam po kilku odcinkach :( aleeee wezmę się chyba za Better Call Saul (prequela Breaking Bad) to może być to :)))

ocenił(a) serial na 7
czarna_wdowa

Wyszły już 3 odcinki a Saul i Mike już rozwalają system w dobrym znaczeniu oczywiście :D:D

qwibqwib

Prawda :) jestem już po dwóch odcinkach i całkiem mi się podoba, ale chyba z sentymentu do BB, a raczej postaci Saul'a i Mike'a :) no i Tuco :D:D:D haha mam nadzieję, że będzie wiele sezonów i dojdzie do nawiązania do BB.

czarna_wdowa

polecam 'Fallout'

cinnamon666

sorki- "The Fall", nie Fallout ;P

ocenił(a) serial na 6
czarna_wdowa

Ja po BB obejrzałem polecany przez znajomego serial "Synowie Anarchii" który Ci polecam,początkowe sezony są naprawdę dobre,potem jest rożnie raz lepiej raz gorzej ale serial ma 7 sezonów więc trudno żeby był od początku do końca wyśmienity."True Detective" również gorąco polecam,na początku ten serial mnie troszkę nużył jednak po obejrzeniu wszystkich 8 odcinków zmieniłem opinie,świetne aktorstwo,mroczny klimat i od początku do końca dobre poprowadzenie całej historii.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones