PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727057}

Anno Domini - Biblii ciąg dalszy

A.D. The Bible Continues
7,5 912
ocen
7,5 10 1 912
Anno Domini Biblii ciąg dalszy
powrót do forum serialu Anno Domini - Biblii ciąg dalszy

Chcę zapytać czy serial Anno Domini będzie jednak kontynuowany i będą kręcić dalszy ciąg ? Bo z tego co wyczytałem to jak rozumiem stacja NBC nie chce już emitować dalszej części tego serialu jeśli miała by powstać i ruszyła by produkcja drugiego sezonu ;/ Ale jak rozumiem jednak jest szansa że będą kręcić dalszą część i wyemitują tylko że na innej stacji i że drugi sezon wykupi inna stacja ? Nie mogą zmienić przecież decyzji że zakończą na połowie i nie może być tak że zaczęto serial i w pewnym momencie zakończyli nie rozumiem tego jak można zaprzestać produkcji nie kończąc historii tylko robić do połowy .Serial ten może być kręcony i w przyszłym roku byle by jednak zrobiono dalszy ciąg i nie zrobili takiej porażki że jednak się rozmyślą . Czy oni patrzą tylko na dochody z serialu i tylko na to żeby na nim dużo zarobić ? nawet na serialu biblijnym tylko muszą patrzeć na to ile im wyjdzie z tego kasy ? Przecież jak się już coś zaczyna to się to powinno zakończyć a nie robić serial bez zamiaru zakończenia go w przyszłości . To by już było naprawdę żałosne jakby nie pomyśleli o tym żeby zrobić dalszy ciąg choćby dla osób które doceniły ten serial :) Mnie się ta produkcja spodobała i chciałbym obejrzeć kolejny sezon i bardzo chciałbym żeby ktoś zabrał się niedługo za produkcję kolejnego sezonu Anno Domini . Liczę na to że za rok może powstanie sezon 2 i będę mógł zobaczyć kolejne odcinki w Tvp 1 albo innej stacji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones