serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Apetyt na życie

2010
28 min.
5,5 1 010
ocen
5,5 10 1 1010
136
chce zobaczyć
Bohaterami serialu jest grupa przyjaciół, którą tworzą trzydziestolatkowie. Mieszkają w Warszawie, a poznali się podczas studenckich wyjazdów zarobkowych za granicą.... więcej

serial.plot.label.empty
Apetyt na życie vod.label.see_where_to_watch

genre.title

label.production_country

label.premiere

Bohaterami serialu jest grupa przyjaciół, którą tworzą trzydziestolatkowie. Mieszkają w Warszawie, a poznali się podczas studenckich wyjazdów zarobkowych za granicą. Grupa przyjaciół nazywa siebie "Załogą", a to za sprawą pewnego busa, który po przemalowaniu na różne zwariowane kolory wyglądał jak pojazd kosmiczny. Dziś mają dobrą pracę, założyli własne rodziny. Przyjaciół łączy wiele spraw, zawodowe wzloty i upadki oraz moralne dylematy.

studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
tytuł oryg.
Apetyt na życie
inne tytuły
Karolina Piechota w ramach przygotowania do roli przeszła szybki kurs baristy.
W czołówce wykorzystano ujęcia z serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem".
Ada Fijał bardzo poświęciła się dla swojej roli - rozjaśniła włosy i zmieniła kolor oczu, zaczęła nosić soczewki, choć nie było to łatwe. Na co dzień jest ekstrawertyczką, więc trudno było jej dopasować się do swojej introwertycznej - Alicji.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych