Maja Hirsch 

6,8
2 971 ocen gry aktorskiej
Maja Hirsch

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 15 października 1977

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

wzrost: 179 cm

W 2000 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska).
Ma córkę Marysię. Ojcem dziecka jest aktor Jacek Braciak.
Wystąpiła w następujących kampaniach reklamowych:
- 2012 r. - kampania społeczna promująca regularne badania cytologiczne Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości pt. "Piękna, bo zdrowa" (wraz z Adą FijałAleksandrą MikołajczykBeatą SadowskąIdą KarpińskąAnną Dereszowską, Katarzyną Pakosińską  i Natalią Lesz);
- 2014 r. - kampania społeczna promująca regularne badania cytologiczne Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości pt. "Piękna, bo zdrowa" (wraz z Małgorzatą ForemniakKatarzyną PakosińskąViolettą Kołakowską i Idą Karpińską).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jakoś zawsze kojarzy mi się z Angeliną Jolie :)

Jest naprawdę piękną kobietą... i aktorką również. W BrzydUli zagrała taką wredną, a np. w Apetyt na życie bardzo miłą i sympatyczną kobietę. Oglądając z nią wywiady również odczułam, że jest ona bardzo sympatyczna. Bardzo ją lubię :)

Piękna kobieta, niebanalna, i dobra aktorka, gdyby grała w Hollywood jej grafik filmowy byłby wypełniony już do 2016..(a tu widze na filmweb, że ostania pozycja z 2012 roku) No tak tylko, że w Polsce za mało dobrych filmów się robi z ciekawymi rolami dla kobiet..

Jej rola w tym serialu była po prostu genialna. Zagrała Paulinę tak dobrze, że jednocześnie ją uwielbiałem i nienawidziłem :)

bardzo ją lubię fajna , sympatyczna podobała mi się jej rola Izy w M jak miłość co potrafiła pocieszyć Małgosię, i rola w Brzyduli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones