Archiwista
powrót do forum 1 sezonu

Dosyć słabo to wyszło. Mamy taką sytuację - jest sobie starszy pan, który wie przez lata o wielu przestępstwach, ale nie powiadamia o tym policji. Samo to jest karalne. Pojawia się młoda dziewczyna bez doświadczenia, ale pełna zapału i razem rozwiązują stare sprawy. Bez zezwolenia przełożonych, często łamiąc procedury i narażając postępowanie na kompromitację przed sądem, bo dowody zdobywają nielegalnie. No i do tego wydział wewnętrzny nie zainteresował się dlaczego na tej komendzie jest tyle wpadek i to nie w nierozwiązanych sprawach tylko w tych zamkniętych. Tyle o pomyśle na serial. Może dałoby się to oglądać gdyby gra aktorów była dobra, ale i tu jest słabo. Nie wiem czy to ma być komedia, bo na to wygląda kiedy są sceny z Mohrem czy Zbrojewiczem, czy faktycznie serial kryminalny. Talar niby ok, ale jakoś tak sztucznie to wypada. Gałązka, dla mnie, jest bardzo nienaturalna i nie dźwiga tej roli. Obejrzałem cztery odcinki i raczej na kolejne się nie skuszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones