PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

wydaje mi się że to nie był tylko najlepszy odcinek w tym sezonie, a najlepszy od 3 lat.

rafiq11

http://i.imgur.com/dUJctyl.jpg

Felka bohaterem rzeczywistości LoT, a nie Laurel (Black Canary) CZEEEEEEEEEEEEMUUUUUUUUUUUUUUUUU

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

Co to ma być? :D

Hmm , chyba jestem o jeden odcinek do tyłu z LoTem więc czas nadrobić zaległości ;)

Raister

Felka bawiąca się w Arrowa HAHAHA XD

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

Myślałem że nic nie pobije Falki udajacej Atoma i tłukącej tabletem zabójców od Rasa :D

Coś czuję że to będzie tak bzdurne że chyba tylko Oliver w okularkach za monitorem bawiący się w Felkę mógłby to przebić :D

Raister

Felicity będzie miała zajebisty kostium. Aktorka jest bardzo wysportowana i wali w worek lepiej niż Katie Cassidy robiła to kiedykolwiek. Może dlatego ze była zawsze bardziej zainteresowana robieniem sobie selfie niz prawdziwą pracą nad sobą. Doceńcie prosze chociaż to jak bedziecie oglądać ten odcinek.

m_lenna

Prometeusz wcale nie złamał Olivera, to jest taktyczne zagranie Arrowa żeby zbić z tropu Prometeusza. Oli wiedział że nie da rady się uwolnić z tego lochu więc zagrał w grę którą Adrian przygotował dla niego. Arrow tylko powtórzył to co tamten mu wmawiał przez cały odcinek tylko zmieścił to w jednym zdaniu. Dzięki temu się uwolnił z lochu i może przystąpić do roboty którą to jest najzwyczajniej na świecie zabicie Prometeusza i Talii za jednym zamachem i to tak żeby wiedzieli że z nim się nie pogrywa. A ta cała szopka z pobiciem Diga i porzuceniem ochrony miasta jest tylko i wyłącznie po to aby tamci myśleli że już wygrali nie spodziewając się niczego z jego strony.

Yoreciv

Nie.

ocenił(a) serial na 10
m_lenna

Ja do aktorki nic nie mam , po prostu nie trawię postaci którą gra w Arrow i tyle.

ocenił(a) serial na 10
m_lenna

No dobrze m_lenno , jako że jestem świezo po obejrzeniu Flasha S03E17 i wszystko we mnie spiewa i się przedstawia w barwach tęczy to obiecuję niniejszym spojrzeć życzliwym okiem na Felicity w super wdzianku i na to co będzie tam w odcinku wyczyniać :D

Raister

Właśnie. We Flashu villanem jest jakiś rekin w gaciach, Barry stepuje ale to alternatywna wersja Felicity w masce jest dla niektórych rzeczą godną największej pogardy.
Ja nie wiem jak to wyjdzie ale mysle ze bedzie sporo funu.

ocenił(a) serial na 10
m_lenna

Wiesz.. Felicity w masce czy bez wzbudza mniej więcej podobne "serdeczne" uczucia. Natomiast rekin w gaciach nawet z Batmanem wojował ( o tu chociażby http://www.filmweb.pl/film/Batman%3A+Atak+na+Arkham-2014-693944) więc ma swoją renomę :D

Raister

No ale ona tam bedzie grała zupełnie inną wersje siebie to skąd możesz wiedzieć czy bedzie ci sie podobala czy nie? piszesz ze nie masz nic do aktorki, wiec nie rozumiem.

Rekin w gaciach w Batmanie czy nie w Batmanie wzbudza we mnie mniej więcej podobne "serdeczne" uczucia :D

ocenił(a) serial na 10
m_lenna

To będzie cały czas Felka i nie ma znaczenia że inna Felka. Nawet gdyby inna aktorka grała Felkę to też by było to samo dlatego pisałem że nic nie mam do aktorek tylko do postaci ;)

ocenił(a) serial na 10
m_lenna

Miałaś rację! Funu było sporo i bawiłem się świetnie oglądając taką Felkę ;))

Raister

prawda?
Ostatnia bohaterka w Star City. Wszyscy jej bliscy nie żyją a ona wciąz walczy o to w co wierzy i honoruje tych których kochała najbardziej. Mimo braku przewagi, broni i umiejętności wciąz broni miasta. Poobijana, ze złamaną kostką, pokonana wie ze nikt sie nie zjawi zeby ją uratowac bo nikt juz jej nie został. Do samego konca nie traci ani odwagi ani godności mimo swiadomosci ze zaraz umrze. Felicity Smoak jest bohaterką obojętnie w jakiej rzeczywistosci sie znajduje.
POEZJA.

ocenił(a) serial na 10
m_lenna

Mhmm tylko batona (tzn pomnika) zabrakło by uczcić jej chwałę ;))

PS: Swoją drogą na miejscu Katie Cassidy odkupiłbym go i postawił sobie w ogródku na pamiątkę :D

Raister

A po coż to jej takie paskudztwo?!?!?
No chyba ze do jedzenia. Pomnik wyglądal na całkiem smaczny.

ocenił(a) serial na 10
m_lenna

Dla zabawy i pokazywania znajomym :D

A jeszcze wyżej co do "Felkowej poezji" to dla mnie poetycka była jej finałowa scena z Sarą (nie piszę dokładniej by nie spoilerować a i tak wiesz o co chodzi) ;)

m_lenna

,, Aktorka jest bardzo wysportowana i wali w worek lepiej niż Katie Cassidy robiła to kiedykolwiek''

Nawet nie wiedziałem XD Mimo to felka nie dość że beznadziejnie jest napisana, to beznadziejnie GRA

dunio_4

Moim zdaniem Felicity jest globalnie bardzo dobrze napisana.

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

Haha, mam do nadrobienia 3 (chyba) odcinki, uwielbiam Felicity, ale muszę to zobaczyć :D

ocenił(a) serial na 10
rafiq11

Czy tylko ja czekam na prawdziwą śmierć Artemidy? Dziewczyna drażni mnie jak mało kto.

klaudia01300

Nie, nie tylko Ty :)

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Uff, to dobrze, bo jak widzę jej postać to szlag mnie jasny trafia :D

ocenił(a) serial na 4
klaudia01300

Artemida to się pojawia raz na jakiś czas, po tym sezonie pewnie o niej zapomną nawet jeśli jej nie zabiją. Ja czekam na śmierć Felicity (niestety mało prawdopodobne, ale nadzieja zawsze jest), która musi swoją osobą drażnić w każdym odcinku...

ocenił(a) serial na 5
Netehor

W takim razie polecam ostatni odcinek legend ;)

ocenił(a) serial na 10
Netehor

Nie tylko Ty na to czekasz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones