PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 252
oceny
7,3 10 1 63252
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

No to wrzucamy opinie i pytania co do 20 odcinka Arrowa

Odcinek taki nie wiem - bullshit jak dla mnie.
Wszystko pokazuje mimo wszystko iż Ras jest bardzo mądrym starcem( w końcu ile ma lat ? 600 ? )
Oliver dalej nie nauczył się że posiadanie dziewczyny nie kończy się zbyt dobrze.
I tak wyszło jak Ras chciał. Oliver został przywódcą.
Wiecie co powinien teraz zrobić ? Dobra teraz to moja liga robimy po mojemu, zero zabijania, wiążemy i oddajemy policji. Ras to mój zamek więc do widzenia, dostaniesz domek na hawajach, dostaniesz służbę domową i emeryturę.
Następnie Oliver powinien przekazać pełnomocnictwo nad ligą czy coś - a jeśli nie, to niech wysyła maila z rozkazami. Thea nie musiałaby umierać gdyby ,,Arrow" nie pomyślał wcześniej i nie posłuchał Rasa i Azjaty(przepraszam naprawdę nie pamiętam jego imienia)
A Felicity ? zdecyduj się babo. We Flashu opowiadałaś jaki to super chłopak Ray, a teraz dałaś dupska( coś czuję tylko po to by właśnie uśpić winem). Spróbuj się z tego wytłumaczyć w domu. ,,Oli zabrał mnie na wycieczkę w góry i tak jakoś się puściłam w komnacie który wyglądał jak harem(albo ruski, oni też lubią wieszać dywany na ścianach )". Szczerze ? Większy sens miałby romans Olivera z Johnem Digglem, taki bromance. Mniej sztuczności jest między nimi

ocenił(a) serial na 6
jasossik

Tragedia po prostu. nudy straszne.

ocenił(a) serial na 7
jasossik

Mam dziwne odczucia po tym odcinku. Dziwne, ponieważ:
- jak zwykle było tonę niepotrzebnego gadania i marudzenia
- ucieczka z Nanda Parbat zostałaby najgłupszą sceną ze wszystkich jak dotąd, ale na szczęście się nie powiodła (i o co chodzi z Felicity i kijem od szczotki ? assasin pada od klepnięcia ? ;)
- scenarzyści bawią się w trójkąciki miłosne zdecydowanie zbyt długo. Uczepili się tej Olicity. Już się cieszyłem, że Fel będzie z Ray'em a tu znowu to samo...
- czy tylko mnie Felicity irytuje od kilku ładnych epizodów ? Depresyjne scenariusze rujnują taką fajną postać.

Podobała mi się scena z Malcolmem i Olliem w szpitalny pokoju. W zasadzie to Malcolm przez cały odc. był świetny. Co mi się jeszcze podobało... a niech będzie: jestem ciekaw jak to się teraz wszystko potoczy. Mimo, że scenariusz, który doprowadził serial do tego momentu, w którym się aktualnie znajduje słabował, to sam efekt końcowy jest arcyciekawy. Jedno zastrzeżenie - jeżeli Ollie w Lidze Zabójców to jest pomysł na czwarty sezon (a nie końcówkę trzeciego), serial padnie na pysk. Pewnie trafią się dobre odcinki, ale to będzie tylko zapychacz fabularny. Arrow jest adaptacją Zielonej Strzały, nie zabójcy w kapturze z siedzibą w górskiej wiosce.

ocenił(a) serial na 5
PieczykM

Ten odcinek faktycznie trochę zepsuli. Zawsze jak mogłaby być jakaś fajna akcja to jakoś im to tak sztucznie wychodzi... Olicity zepsuli moim zdaniem troche, mogli trochę to inaczej rozegrać. I Ras, serio? Blondyneczka na niego nawrzeszczala... no to już byla przesada. Ale bardzo zmienili postać Felicity. Brakuje tych jej dwuznacznych tekstów. Ale trudno sie dziwić. W końcu co mogłaby powiedzieć takiego w tym odcinku? Poza tym to takie tylko 'sranie w banie' zapychacz przed następnym następnym, moim zdaniem mocnym odcinkiem :)

ocenił(a) serial na 7
len_kaa96

Zupełnie zapomniałem o tym, że Felicity zrobiła "motivation speech" Rasowi :) To była najgłupsza scena serialu ;)
Mam nadzieję, że Twoje przewidywania się spełnią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones