PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 252
oceny
7,3 10 1 63252
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Soundtrack S03e22

ocenił(a) serial na 9

W tym odcinku Blake Neely dowalił fenomenalną ścieżkę dźwiękową do serialu .Ale najlepszy motyw był na końcu odcinka kiedy Oliver brał ślub z Nyssą a jego przyjaciele niby umierali , brawa dla kompozytora . Jego muzyka jest bardzo dobra (Muzyka z Sezonu 1 i 2 Arrowa była genialna) w trzecim troszkę słabiej , ale pod koniec jest bardzo fajna , nie mówiąc już o serialu The Flash i motywie przewodnim Reverse Flasha [The Man in the Yellow Suit ] i motywie głównym Flasha . Jak dla mnie ten Pan bardzo dobrze spisuje się jeżeli chodzi o dwa seriale stacji CW

ocenił(a) serial na 8
padawan_2

też tak uważam :) końcowa sekwencja z odc 3x22 po prostu powala; motyw przewodni dla Ligii Zabójców, tak samo przy scenie "śmierci" Olivera z ręki Rasa w odc 3x09, czy też scenie sexu Olicity muzyka była genialna, niedługo pewnie zostanie udostępniony cały soundtrack na który czekam z niecierpliwością :) dodatkowo fajnie połączył muzykę w crossoverze z Flashem, zachowując motywy z każdego serialu.
we Flashu najbardziej podoba mi się motyw końcowy z odc 1x15 "Out of Time" jak i theme Firestorma :D

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Tak crossover Flash&Arrow fenomenalna muzyka zwłaszcza Rainbow Raider Strikes i The Flash vs. Arrow albo Disarming the Bombs czy Training Barry , genialne połączone motywy . We Flashu jeszcze właśnie główny motyw Weather Wizarda (to właśnie chyba był 15 odcinek ) był fajny i Firestorm też ciekawa nutka . Też czekam z niecierpliwością na soundtrack z The Flash s01 i Arrow S03 .

ocenił(a) serial na 8
padawan_2

Man in the Yellow Suit jest fenomenalne.... mi jeszcze podoba się Gift Exchange, Team Arrow in Central City i the Climb z crossovera :) dobrze ze z tych odcinków muzyka jest dostępna w sieci :D

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Tak The Climb i The Man in Yellow Suit rządzą. Neely trochę jak Hans Zimmer komponuje muzykę , co bardzo mi się podoba.

ocenił(a) serial na 8
padawan_2

oo tak, taki serialowy Zimmer :D też jestem fanką Hansa :)

ocenił(a) serial na 8
padawan_2

Blake i Hans pracowali razem przy tworzeniu muzyki do The Pacific :)

ocenił(a) serial na 8
padawan_2

tutaj masz konto z YouTuba gdzie znajdziesz muzykę z 3 sezonu Arrow i 1 sezonu Flasha, nie ma jeszcze oficjalnego soundtracka od Neelyego, ale fan idealnie wyciszył dialogi z odcinków i mamy świetną muzykę do posłuchania. najważniejsze motywy, nawet z finałowego odcinka :D
https://www.youtube.com/channel/UC8scHotEtSvCezLN8IYdsPg

ocenił(a) serial na 8
padawan_2

aaa i tutaj motyw muzyczny ze świetnego promo do Flasha "Fast Enough" - https://www.youtube.com/watch?v=0ICUO_gPD4k

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones