Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 2 Arrow sezon 2, odcinek 1
odcinek Arrow (2012-2020)

Miasto bohaterów

City of Heroes 42m
8,5 2 338
ocen
8,5 10 1 2338
Arrow
powrót do forum s2e1

s02e01

użytkownik usunięty

Pozytywny początek sezonu. Arrow zawsze jakoś tak fajnie energetyzuje ;)

Karsla

W zasadzie co mnie ciekawi to fakt, czy Barry Allen bedzie tylko jako jedna z postaci pobocznych <jak do tej pory>, czy raczej bedzie cos wiecej na linii GA - Barry <bo Flash chyba raczej nie powstanie w serialu Arrow, tak?>

matiiii

w 20tym odcinku Bary debiutuje jako Flash

hudylobo

W takim razie jest to swietna wiadomosc!

Karsla

Chyba sie doczekasz bo Flash powróci e 20tym epizodzie ,gdy jego życie wywróci sie do góry nogami (błyskawica/chemikalia) ;] ps 8 i 9 odcinek to Flash w cywilu, dobrze główkują robiąc teren pod solowy serial i byc może film planowany na 2016(chyba ze WB standardowo się wypnie)

ocenił(a) serial na 4
hudylobo

Ale pytanie brzmi czy to nie zmieni całej idei do urealnienia Arrowa? I jak dla mnie bomba.

Karsla

Jesli pamietam dobrze to w pierwszym sezonie twórcy mówili ze w swiecie Arrow nie ma miejsca na supermoce i meta ludzi...a mimo to ciagle mrugali do fanów ze owe super gdzies tam jest tylko jeszcze nie zaczeli sie ujawniac ze tak to nazwę i przykład: w finale Oliwer Slade i Shado ratuja samolot lini Feris. A Carol Feris to dziewka zielonej latarni...wiec mozna wnioskowac nze vzas bohaterów nadejdzie. Wpierwszym odcinku 2seri wskakuje Kanarek, moze soniczny głos przyjdzie z czasem ,tak jak i czas na superszybkiego Flasha. Pamietajmy ze Oli sie zmienia z zakapturzonego zakapiora w herosa wiec moze pociagnie całą reszte... ładnie wpasowyjac sie w otaczajace go realia

ocenił(a) serial na 4
hudylobo

Może masz racje. Mam nadzieje, że GA będzie też w JL :)

matiiii

z tym ratunkiem Olivera to wyszło trochę jak w tarzanie... :P

RyczPie

Nie da sie ukryc xP <CHOC Oli najpierw uzyl luku z linka, a pozniej zrobil move ala Tarzan.. Tarzan by od razu po jakiej lianie to robil, haha>

matiiii

fakt, ale motyw dżungli, Oliver topless i ta linka/liana od razu mi się z Tarzanem skojarzyły :P

RyczPie

Tak, skojarzenia sa MOCNE <jeszcze gdyby Oli mial dluzsze wlosy.. xd>

matiiii

i do tego jakiś okrzyk! :D

RyczPie

To byloby juz naduzycie xP

ocenił(a) serial na 7

Widzę, że tylko ja mam jakieś minusy do dodania: Przede wszystkim odcinek mi się strasznie nie podobał, strasznie irytujący:
- zakaz zabijania, to dla mnie w ogóle bez sensu
- Oli nie widzi się z matką przez pare miesięcy, przebaczył jej, odwiedza ją w więzieniu ta go nawet nie przytuli ...
- Oli gada z ojcem Laurel wyciąga strzałę i 2 s minęły i nagle znika (wtf?)
- ta blond laska strasznie sztuczna, niewiadomo o co chodzi w ogóle

pitixpl

"- zakaz zabijania, to dla mnie w ogóle bez sensu"
Tez mnie to zaskoczylo, ale chyba bardziej dlatego, ze GA zaczyna przypominac Batmana. I tutaj pojawia sie moje pytanie do znawcow komiksu o GA: czy w komiksach Zielona Strzala rowniez ma taki kodeks czy tez nie, a jesli ma to mial go od samego poczatku czy nabral go wraz ze swoimi 'przygodami'?

ocenił(a) serial na 6
pitixpl

Co do laski...no właśnie...wbiła strasznie sztucznie...no i ten kostium jest identyczny co Huntress. Nawet przez chwile nie pomyślałem że to Kanarek, choć czytałem multum razy że się w tym sezonie pojawi. Oprócz tego...hmm...debiut Summer Glau udany. Dla niej min. obejrzałem ten pierwszy sezon Arrow'a( od 12 odcinka do 23 w ciągu jednego dnia ).

ocenił(a) serial na 4
Bartonson12

Szczerze to dopiero ty mnie oświeciłaś/eś, że to Kanarek, bo byłam pewna, że to ta azjatka w blond włosach xD

ocenił(a) serial na 6
Karsla

Ja sie tutaj na forum o tym przekonałem. Byłem w 95% pewien że to albo Huntress albo nowa postać( która nie będzie Kanarkiem ).

Bartonson12

gdzieś czytałam, że to będzie 1. Kanarek, a w późniejszych sezonach będzie już 2. Kanarek, możliwe, ze to będzie ten ze swoim niezwykłym głosem

ocenił(a) serial na 8

Bardzo fajny odcinek ;).

dobry odcinek...tysiac razy lepszy niz caly 1 sezon...cos czuje ze przy 2 sezonie shiela bedzie tak samo

bdb ostatnie odcinki 1sezonu zakończyły sie zostawiajac pole do popisu na ciag dalszy. tak sie własnie rozpoczął2sezon, oby ten poziom jak najdłużej sie utrzymywał. wątek miłosny dosc mizerny...jak to w CW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones