Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 4 Arrow Sezon 4, Odcinek 1
Odcinek Arrow (2012-2020)

Green Arrow

42m
7,9 1 229
ocen
7,9 10 1 1229
Arrow
powrót do forum s4e1

Witam. Trochę już minęło od premiery 1 odcinka 4 sezonu ale teraz dopiero go obejrzałem bo miał w nim wystąpić Flash, bo po za tym ten serial nie podoba mi się i oglądam tylko te odcinki w których jest Flash. Strasznie denerwujące jest to że tak łączą te seriale i nie wiadomo co gdzie jest, wiadomo jakiś specjalnych treści dotyczących Flasha nie usłyszymy w Arrow i na odwrót, choć nie do końca można tak powiedzieć. Wkurzyło mnie to w tym odcinku że była to wgl ostatnia scena w filmie i nie wiem po kiego była potrzebna, bo to był niezły spojler. Po pierwsze czyj to był grób, a po 2 odcinki Arrowa są emitowane dzień po Flashu a więc w ostatniej scenie gdy Oliver pyta się czy to przez Zooma nie zdążył to Barry potwierdza, a Zooma poznajemy(właściwie usłyszymy o nim w 1 odcinku ale dokładnie dowiemy się o nim w 2 itd, no niby fakt "6 miesięcy później" ale na cholerę była ta zajawka "6 miesięcy później". Wgl pokręci się w tym serialu jak jeszcze dodadzą ten nowy DC Legends of Tomorrow.

gronek31

NIE CZYTAC TEGO U GÓRY
UWIELBIAM EDYTOWAĆ POSTY NA FILMWEB -_-
Witam. Trochę już minęło od premiery 1 odcinka 4 sezonu ale teraz dopiero go obejrzałem bo miał w nim wystąpić Flash, bo po za tym ten serial nie podoba mi się i oglądam tylko te odcinki w których jest Flash. Strasznie denerwujące jest to że tak łączą te seriale i nie wiadomo co gdzie jest, wiadomo jakiś specjalnych treści dotyczących Flasha nie usłyszymy w Arrow i na odwrót, choć nie do końca można tak powiedzieć. Wkurzyło mnie to w tym odcinku że była to wgl ostatnia scena w filmie i nie wiem po kiego była potrzebna, bo to był niezły spojler. Po pierwsze czyj to był grób, a po drugie, odcinki Arrowa są emitowane dzień po Flashu, a więc w ostatniej scenie gdy Oliver pyta się czy to przez Zooma nie zdążył to Barry potwierdza, a Zooma poznajemy(właściwie usłyszymy o nim w 1 odcinku ale dokładnie dowiemy się o nim w 2 itd, problemy się zaczną w 6 no niby fakt "6 miesięcy później" ale na cholerę była ta zajawka "6 miesięcy później". Wgl pokręci się w tym serialu jak jeszcze dodadzą ten nowy DC Legends of Tomorrow. Jeszcze pytanie bo już nie mam wgl pojęcia jak to prześledzić kiedy nastąpi te "6 miesięcy później" to już było czy dopiero będzie? bo sądząc po odcinku Flasha S02E08 i jutrzejszym Arrowa S04E08 w których to obydwaj występują to ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać.

ocenił(a) serial na 7
gronek31

6 miesięcy później nastąpi kiedy ktoś z głównej obsady Arrow, najpewniej Felicity umrze, zrobią jej pogrzeb i wtedy odbędzie się ta rozmowa. Ta scena to nie spojler. I nie, nie musisz oglądać Arrow żeby ogarniać Flasha, ale warto bo to po prostu dobry serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones