Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 4 Arrow Sezon 4, Odcinek 6
Odcinek Arrow (2012-2020)

Zagubione dusze

Lost Souls 42m
7,9 1 044
oceny
7,9 10 1 1044
Arrow
powrót do forum s4e6

Jak dla mnie najlepszy , obok 4x01 odcinek w tym sezonie. Prawie wszystko mi się podobało (chociaż damien to już naprawdę powinien poznać, że Merlyn jako GA ma inną sylwetkę :P W końcu damien 2 razy prawie zabił Olivera jak GA i widział go z bliska). Damien nareszcie pokazał, że trzęsie miastem, jego plan mimo małych wybojów jest realizowany. przez cały odcinek była żonglerka jak uda się wyjść drużynie cało z potyczki z Damianem. Nie wszystkim udało się przez zadraśnięcia. Ostatnia scena z odcinka jest jedną z moich ulubionych w serialu. Miałam podobne odczucia do sceny z Sladem z 2x09, gdy mówił co komu zrobi. Sceny z kampanii, życia osobistego Olivera i Felicity bardzo mi się podobały. Żarty był zabawne, zwłaszcza wtedy, gdy Felicity już wiedziała o pierścionku i tylko czekała kiedy Oliver się oświadczy. same oświadczyny były wzruszające i ładne. Lubię chemii Olivera i Felicity, ale w tym odcinku aktorzy dali z siebie jeszcze więcej. Zwłaszcza w scenach, gdy damien z nimi pogrywał. Sceny akcji były w porządku, każdy się wykazał i wyszło to organicznie. Co do czasu jak ktoś jest skonfundowany to: Damien pojawił się w Star City 3 miesiące przed powrotem Olivera. Od jego powrotu minęły 3 miesiące, bo na razie jest czas rzeczywisty. Czyli do sceny z grobem brakują 3 miesiące. Końcówka była taka, że widzowie powinni chcieć powrócić do oglądania serialu po przerwie świątecznej. Twórcy zrobili trochę małą powtórkę z zeszłego sezonu i 3x09. Wtedy teoretycznie można było sądzić (jak ktoś bardzo chciał lub myślał o Lazarus Pit), że Oliver nie przeżyje. Teraz robili ten manewr z Felicity. Za rok obstawiam Diggle.

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Po pierwsze to s04e09 a po drugie proszę nie powielać tematów tylko pisać już w tym który istnieje ;)

Kruchy_serious

Dzięki za info. Nie zauważyłam tematu i ta 6 :P

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

No problemo ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones