Ash kontra martwe zło

2015
Ash kontra martwe zło
7,8 13 701
ocen
7,8 10 13701
7 219
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":4}
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło
  • Właśnie gdy serial zaczął wymiatać to musieli anulować. :(

• PugawyLukay ocenił(a) ten serial na: 9

zeke9 Niezrozumiałe to dla mnie. A takie gnioty jak Zagubieni w Kosmosie dalej ciągną. Dwa ostatnie odcinki były rewelacyjne, a zakończenie dawało nadzieję, że [spoiler]kolejny sezon będzie w post apo a la Mad Max[/spoiler].

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 9

PugawyLukay Ja jestem za tym, żeby na trzecim sezonie zakończyć, co by Ash nie podzielił losu innych seriali np Boring Dead

• mordarg ocenił(a) ten serial na: 8

ale się nie zakończył tylko został zerwany to jest spora różnica ...

• Crackarotto ocenił(a) ten serial na: 8

Ash kontra Martwe Zło jest tak odjechanym i absurdalnym serialem, że nie mam pojęcia, co by twórcy musieli zrobić, by coś spieprzyć. Konwencja tutaj pozwala na tak ogromną dowolność, że zakończenie może być jakiekolwiek i będzie miało w obrębie fabuły jakiś sens :D 1 i 2 sezon skończyły się tak, że nie musiały być kontynuowane, bo serwowały happy end, zaś 3 ma zakończenie otwarte, obiecujące dalsze przygody. No i jak na złość kontynuację anulowano...

• WinkelriedNarodow ocenił(a) ten serial na: 10

PugawyLukay Wszyscy chcieli oglądać, ale nikt nie chciał wykupić Starz tak jak Netflixa, a to była jedyna platforma, która pozwoliła twórcom się nie ograniczać.. Smutne, z tego co słyszałem ekipa od "Ash'a" również się zawiodła..
    Oby trafił się jakiś bogaty dziwak, który zafunduje kolejne sezony.. taa....

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 10

WinkelriedNarodow Wątpię a rzeczywiście szkoda, bo zapowiadał się fajny klimacik postapo :/

• goodvibestyla ocenił(a) ten serial na: 8

szkoda,szkoda ale cóż poradzić

• mordarg ocenił(a) ten serial na: 8

WinkelriedNarodow ja bardziej wierzę w film.

• mordarg Też podejrzewam że powstanie film - Pytanie tylko czy z Brucem :) .

• toyminator ocenił(a) ten serial na: 8

zeke9 A dla mnie zrozumiałe. Bo zakończenie 3 sezonu jest durne, w 3 sezonie było za dużo debilnych sytuacji (nawet jak na ten serial) A takie dziwne zakończenie to szkoda gadać....imo sezon był chyba najlepszy .

• toyminator Podobnie zakończył się ostatnia część filmowa,czyli Armia Ciemności. Ash trafia do przyszłości i koniec. Serial zakończył się jak film.

• Denis ocenił(a) ten serial na: 8

Nurgle996 tylko że Armia Ciemności miała dwa zakończenia. Jedno z przyszłością i drugie w którym wraca do domu i pracuje w sklepie. To drugie zakończenie należy do kanonu i jest wstępem do serialu.

• WTTW_FILM ocenił(a) ten serial na: 10

Denis tak czy siak oba zakończenia spotykają się w tym samym momencie i nawet jeśli film który powstaje nie był o ashu a np. jego córce, to Bruce mógłby się pojawić w tle jako postać drugoplanowa.

• drill90 ocenił(a) ten serial na: 8

zeke9 Ja tam wierzę, że serial mógłby powrócić właśnie na jakiejś platformie streamingowej. Netflix i Amazon rządzą niepodzielnie na rynku wideostreamingu, Starz przy nich to niestety bieda. Pytanie, kto będzie chciał tak krwisty beefsztyk w swej ramówce?

• woocash94 ocenił(a) ten serial na: 8

drill90 Pierwszy sezon jest dostępny na Netfliksie, więc moooże coś ruszą w tym kierunku. Byłoby fajnie, bo przed chwilą obejrzałem ostatni odcinek i nie chciałbym się rozstawać na dobre z "martwym złem" :/

• woocash94 Tak, ale 2 i 3 sezon dostępny jest na HBO GO, więc nie wiem czy Netflix nakręci kolejny sezon. Trzymam jednak kciuki, może się się uda tak jak z Lucyferem.

• użytkownik usunięty

loek Jeśli netflix miałby się za to wziąć to lepiej, żeby poprzestali na tym co jest. Jeszcze zrobią z Brucea czarnego.

• Pawel_G_ ocenił(a) ten serial na: 8

woocash94 Właśnie mnie to dziwi jeśli chodzi o obecną możliwość obczajenia serialu. Pierwszy sezon jest gdzieś indziej (Netflix) i kolejne gdzieś indziej (HBO GO). Skąd taki podział? Dlaczego jedna z platform nie ma całości lub obie?

• sic_Butcher ocenił(a) ten serial na: 10

Pawel_G_ HBO GO swego czasu miało wszystkie sezony (a w TV Cinemax były wszystkie odcinki) - Strzelam, że HBO zrezygnowało z opłacania praw do emisji serialu w związku z jego anulowaniem.

• Dentarg ocenił(a) ten serial na: 9

zeke9 Może film nakręcą, coś typu "Armia Ciemności 2". Serial kończy się w taki sposób, że dalsza opowieść nadawałaby się na film :)

• Dentarg Niestety sam aktor wyraźnie powiedział, że już nie wróci do roli :(

• zeke9 Takiego serialu nie da się długo ciągnąć utrzymując wysoką jakość. Obejrzałem i byłem na tak ale widziałem że później zaczęło już brakować świeżości i serial skręcał w złym kierunku.

Mogę śmiało porównać Ash vs Evil Dead do Z Nation, oba seriale z jajem i taką po części parodią. Ash i Murfy to najlepiej wykreowane postacie dla mnie.

Został mi do obejrzenia 3 sezon ale niestety nie ma go na Netflixie więc trzeba będzie sobie jakoś radzić.

• wilczekstepowy ocenił(a) ten serial na: 7

zeke9 Stary post, a ja się dowiaduję dopiero teraz. Przyznaję, że w lekkim szoku jestem, nie spodziewałem się, że to anulują.

• wilczekstepowy Skończyłem właśnie 10 odcinek 3 sezonu? Może nie był to najlepszy czas dla Asha (drugi sezon podniósł wysoko poprzeczkę), ale mimo wszystko chciałbym obejrzeć zakończenie tej historii. Siłą Martwego Zła było kameralne podejście: dom w lesie, mała grupa ludzi itd. Teraz mamy jakiś globalny konflikt z siłami ciemności i post apokaliptyczne dyrdymały. Mimo wszystko nie lubię, kiedy historia się urywa.

• nieodwracalne Tak to jest jak ktoś liczy na to że jednak historia będzie miała kontynuację i zostawia specjalnie takie zakończenie.