Asy z klasy

1999
Asy z klasy
7,1 5 183
oceny
7,1 10 5183
648
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Asy z klasy
  • agatha ocenił(a) ten serial na: 1

    Bardzo dziwny jest ten serial, wszystko jest tam schematyczne bądź przerysowane. Jeśli ktoś ma tam nadwagę (a w rzeczywistości wielu ludzi w pewnym stopniu ją ma), to już minimum 50 kilo! I oczywiście osoba ta jest nielubiana i poniżana, mimo iż tak naprawdę ma bogate wnętrze. Co za schemat! Przeciwieństwem ma być dziewczyna nie szczupła, ale anorektyczka tak chuda, że wystają jej kości. Oprócz tego jest blondynką, bardzo popularną, należącą do szkolnej drużyny czirliderek. Zarysowano w tym serialu nieżyciowy podział na czarne i białe i wpaja się młodzieży, że tak rzeczywiście jest. Dodatkowo wszystkie aktorki są pod trzydziestkę, a grają piętnastolatki! Ponadto chodzą do liceum, a mają na sobie tyle tapety i błyszczyku, jakby szły na bal karnawałowy.

  • agatha Uważam że i tak lepszy od Pretty little liars,dużo osób polecało ten serial,ale już po pierwszym odcinku,nie spodobał mnie się w ogóle.W asach z klasy mamy do czynienia z pannami z różnych środowisk tych mniej zamożnych i tych zamożniejszych.Są tam dziewczyny które są różne i mają inne spojrzenie na świat.A pretty liars to niestety tylko próżne puste panienki które myślą o nowych torebkach.

  • claudii1308 ocenił(a) ten serial na: 6

    agatha Może i tak, ale prosze spojrzec, ze to serial zaczynajacy sie w latch 90-tych. Wtedy panowaly takie schematy. W tamtych czasach, gdy sie go ogladalo byl on bardziej niz prawdziwy.

  • Monaco_filmweb ocenił(a) ten serial na: 7

    agatha Tak, jest schematyczny i właśnie dlatego przedstawiony w sposób ironiczny. Tam wszystkie te schematy są wyśmiane i przekoloryzowane. Ten serial to tak naprawdę pastisz serialów młodzieżowych z tamtych lat.