Atiye

2019
Atiye
6,7 768
ocen
6,7 10 768
300
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Atiye
 • bingerster ocenił(a) ten serial na: 3

  Prerensjonalna gra aktorska. Zbyt dosłowne sceny a wśród nich wiele niepotrzebnych. Chwilami miałem wrażenie że oglądam brazylijską operę mydlaną. Potencjał opowieści został tutaj zmarnowany. Nie podobało mi się.

 • magma9 ocenił(a) ten serial na: 4

  bingerster Zgadzam się. Lubię jednak takie klimaty, więc ocena wyższa. Nie czytałam powieści, niestety. Oczekiwałam zakończenia hmmm... innego chociaż takie przeszło mi przez głowę. Mimo wszystko oczekiwanie na zakończenie było ciekawsze niż ono same. Zabrakło albo zostało sknocone, w tym filmie, tak wiele rzeczy, że nie sposób wymienić. Szkoda, bo potencjał jednak był.

 • amopeliculas86 ocenił(a) ten serial na: 7

  magma9 To był koniec 1 sezonu, już nakręcono II sezon, który czeka na premierę. Jeśli ktoś ogląda jedynie seriale angielskojęzyczne, może faktycznie nie poczuć klimatu tureckiego serialu. Mnie on się podoba. Jest inny, specyficzny, za to ma u mnie wyższą ocenę. Gra aktorska bardzo dobra, nie jeden aktor z tzw. hollywoodu mógłby uczyć się od Turków aktorstwa. Rozumiem, że wszystko jest kwestią gustu :)

 • amopeliculas86 Mam pytanie, skąd informacja o drugim sezonie? Przekopałam internet i nie znalazłam żadnej wzmianki o sezonie drugim ☹️

 • Marta_Macher amopeliculas86 znany jest powszechnie jako KONFABULATOR
  kiedyś wmówił swojemu kuzynowi że jest z nim w ciąży, a gamoń uwierzył i miał bóle porodowe

 • jagode ocenił(a) ten serial na: 3

  bingerster lipa na drutach albo chała