PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35869}
7,4 5 318
ocen
7,4 10 1 5318
Ballada o Januszku
powrót do forum serialu Ballada o Januszku

Syn ją leje, poniża, a ona jeszcze gotowa za nim w ogień skoczyć. Mój syn tylko raz wygłosiłby do mnie taki tekst.

konrii_2

Zgadzam się. Była głupia jak but i to napisałem w temacie.

ocenił(a) serial na 8
vermes

Bo tylko baby są takie,powinna go zostawić i wyjść za dziadka poznanego w Ciechocinku,zapłakałby sobie raz drugi i na kolanach matkę przepraszał,no ale to tylko kobieta...

OMNIS

A ten jej syn, to tylko męski hujek był, jak co drugi z was.

ocenił(a) serial na 8
vermes

Zarobić chciała, to się w każdych czasach zdarza i zdarzało.

krytykk

Brak wykształcenia i pochodzenie ze społecznych nizin nie są tu szczególnie istotne - matka w końcu nie kradła, nie piła, nie urządzała rozrób i nie uczyła tego swojego syna. Ludzie po prostu nie rozumieją, że "Ballada..." to opowieść o CHOROBIE. O chorobie, którą w tym przypadku jest jej ślepa miłość - nie takie znowu rzadkie zjawisko.

To był bardzo dobry serial. Wylatkowo udany, bo przecież nakręcony .... hmm.. nie najlepiej technicznie. Dobry temat, nieźle pokazany. Mnie uderzyła niereformowalność Januszka. Zawsze myślałem sobie "po o mu wyświadczone dobro, kolejna szansa, skoro on nie rozumie, że liczy się ciężka praca, cierpliwość, dobroć". Czekałem, kiedy znowu chwyci za lewarek, siekierę i coś w poczuciu krzywdy rozwali.

Osobowości Januszka nie dorabiałbym żadnej teorii o ciężkim dzieciństwie, proletariackim pochodzeniu. Wielu tak żyło i ludzie sobie radzili. Przede wszystkim żyli godnie. Jedna rzecz, która rzuciła mi się w oczy: im większą szansę Januszek dostawał od losu, tym bardziej ją spieprzał.

yadin

Fakt, on miał w sobie ten ciąg, determinację spieprzyć wszystko, co dało mu życie. O tym jest ten serial.

ocenił(a) serial na 8
vermes

Zwykły trep,zero inteligencji,dobrze że skończył tam gdzie skończył!

OMNIS

A to już inna sprawa.

yadin

Po prostu chwast - jak wszędzie w naturze.

użytkownik usunięty

A potem sie obudzilas z obsikanym pzrescieradłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones