"Barry" dostanie czwarty sezon

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Barry%22+dostanie+czwarty+sezon-146531
"Barry" dostanie czwarty sezon
źródło: Materiały prasowe
Trzeci sezon serialu "Barry" jest dopiero na półmetku, a stacja HBO już podjęła decyzję o przedłużeniu go na kolejny rok. Gwiazdor i współtwórca produkcji Bill Hader może więc szykować się na czwarty sezon.

"Barry" przedłużony na kolejny sezonNa antenie HBO oraz platformie HBO Max możemy obecnie oglądać trzeci sezon "Barry'ego". Na dzień dzisiejszy wyemitowano cztery odcinki, w których życie tytułowego bohatera komplikuje się jeszcze bardziej niż dotychczas.


Bill, Alec i cała ekipa dostarczyli rewelacyjny trzeci sezon "Barry'ego", po mistrzowsku łącząc humor z napięciem. Jestem bardzo szczęśliwa, mogąc ogłosić, że przedłużamy serial na czwarty sezon, skomentowała Amy Gravitt, wiceprezeska programowa HBO.

Zdjęcia do sezonu czwartego mają ruszyć już w czerwcu w Los Angeles. Bill Hader ma wyreżyserować wszystkie osiem nowych odcinków.

O czym opowiada "Barry"?Tytułowym bohaterem "Barry'ego" jest były żołnierz, obecnie zabójca do wynajęcia, który ku swemu zaskoczeniu odnajduje lek na samotność w nowym hobby, jakim jest.. aktorstwo. Niestety łączenie światów teatru i zabijania na zlecenie nie jest łatwe...


Twórcami serialu są Bill Hader i Alec Berg. W obsadzie oprócz Hadera znaleźli się m.in. Henry Winkler, Sarah Goldberg, Anthony Carrigan, Stephen Root, Sarah Burns, D’Arcy Carden i Michael Irby.

"Barry" zdobył dotychczas sześć nagród Emmy. Wyróżnieni zostali m.in. Hader (jako "Najlepszy aktor w serialu komediowym") i Winkler (jako "Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones