PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767036}

Barry

7,5 11 825
ocen
7,5 10 1 11825
7,6 13
ocen krytyków
Barry
powrót do forum serialu Barry

Jestem pod dużym wrażeniem serialu po pierwszym sezonie. udało się stworzyć wyjątkową produkcję pełna czarnego humoru. Liczę, że serial pozostanie w TV na minimum kilka lat. Bill Hader ma rolę w której może się wykazać, a reszta obsady dotrzymuje mu kroku.

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

Fakt 3 ostatnie odcinki wbiły mnie w glebę i czułem się jak w czasie oglądania najlepszych epizodów Dextera, czy Breaking Bad.

użytkownik usunięty
mr_oziu

dla mnie niestety podjazdu do tych dwoch Barry nie ma ;/ ale porownania do niech skusily mnie do ogladania

ocenił(a) serial na 9

Ja też do 5 odcinka myślałem, że będzie średnio na jeża, ale od czasu akcji na lotnisku zamurowało mnie, bo było w tych ostatnich 3 epkach kilka takich scen, że z wbiło mnie w glebę.

ocenił(a) serial na 9
mr_oziu

Zdecydowanie serial się rozkręcił. Poza tym to tylko jeden sezon. Jeśli utrzyma poziom, to będzie go można porównywać z legendami.

mr_oziu

Momentami miałam wrażenie, że widzę Dextera - Michaela C.Hall

MoszeUsz

Niezły, całkiem dobry humor. Spodziewałam się czegoś co można oglądać np.cos jeszcze robiąc czyli oglądanie dla zabicia czasu a jednak wciąga ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones