7,4 6 282
oceny
7,4 10 6282
5 233
chce zobaczyć
7,7 10
ocen krytyków
{"rate":7.7,"count":10}
{"type":"film","id":767036,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Barry-2018-767036/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Barry
  • MoszeUsz ocenił(a) ten serial na: 8

Jestem pod dużym wrażeniem serialu po pierwszym sezonie. udało się stworzyć wyjątkową produkcję pełna czarnego humoru. Liczę, że serial pozostanie w TV na minimum kilka lat. Bill Hader ma rolę w której może się wykazać, a reszta obsady dotrzymuje mu kroku.

• mr_oziu ocenił(a) ten serial na: 9

MoszeUsz Fakt 3 ostatnie odcinki wbiły mnie w glebę i czułem się jak w czasie oglądania najlepszych epizodów Dextera, czy Breaking Bad.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 9

mr_oziu dla mnie niestety podjazdu do tych dwoch Barry nie ma ;/ ale porownania do niech skusily mnie do ogladania

• mr_oziu ocenił(a) ten serial na: 9

Ja też do 5 odcinka myślałem, że będzie średnio na jeża, ale od czasu akcji na lotnisku zamurowało mnie, bo było w tych ostatnich 3 epkach kilka takich scen, że z wbiło mnie w glebę.

• MoszeUsz ocenił(a) ten serial na: 8

mr_oziu Zdecydowanie serial się rozkręcił. Poza tym to tylko jeden sezon. Jeśli utrzyma poziom, to będzie go można porównywać z legendami.

• mr_oziu Momentami miałam wrażenie, że widzę Dextera - Michaela C.Hall

• MoszeUsz Niezły, całkiem dobry humor. Spodziewałam się czegoś co można oglądać np.cos jeszcze robiąc czyli oglądanie dla zabicia czasu a jednak wciąga ;)