Bates Motel (2013-2017)
Bates Motel: Sezon 5 Bates Motel Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Bates Motel (2013-2017)

Mroczny raj

Dark Paradise 43m
8,0 367
ocen
8,0 10 1 367
Bates Motel
powrót do forum s5e1

Jak wrażenia po pierwszym odcinku ostatniego już sezonu? Według mnie dobry początek, ale chyba powoli mam dosyć tego serialu, bo trochę się wynudziłem na tym odcinku, poza tym wszystko robi się strasznie zagmatwane.

ocenił(a) serial na 7
nawisher

początek dobry, zdecydowanym plusem jak dla mnie jest to, że Vera Farmiga nadal jest w dużej mierze postacią pierwszoplanową, chociaż wiadomo, że już nie tak jak w poprzednich sezonach :C ciekawa jestem jak potoczy się dalej wątek Romero i jego zemsty na Normanie, a i zaskoczyło mnie bardzo, że Emma i Dylan już mają dziecko :o

ocenił(a) serial na 7
coulerudelimagination

Zrobili to nie w duchu serialu ten odcinek - Romero nie wysługiwałby się po 1. kimś, by dokonać zemsty na Normanie.

ocenił(a) serial na 7
introverder667

Mam teraz wrażenie, że sezon 4. powinien być ostatnim i oryginalne filmy byłyby naturalnym uzupełnieniem. Coś czuję, że sezon 5., który zaczynam okaże się w dużej mierze zbędny.

ocenił(a) serial na 10
nawisher

Gdzie można obejrzeć ten odcinek ? Czekam z utęsknieniem na ostatni sezon juz tak długo.

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

tvseriesonline
filmy.to
ororo

ocenił(a) serial na 10
MissRasberry

Bardzo Ci dziękuję :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones