PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 348
ocen
8,1 10 1 12348
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Jak myślicie

ocenił(a) serial na 10

Wpadłam na taki pomysł żeby wysłać wiadomość do Polsatu z prośbą o przywrócenie tej genialnej produkcji. Pewnie się to nie uda, ale warto spróbować. Co o tym myślicie? Może też chcecie się przyłączyć i wysyłać do nich maile?

natka17_1998

Znając życie, to będzie z dubbingiem polskim, który psuje ducha serialu. Na jakimś bajkowym kanale widziałem parę lat temu w tej wersji. Nie da się wytrzymać. Ja bym chętnie to kupił, gdyby w rozsądnej cenie wydano całość. To, co kiedyś się pojawiło było w cenie "z czapy" i nie wszystkie odcinki.
Poza tym, gdyby poszło w takim polsacie, to można się założyć, że w środek wchrzanią reklamy 10-minutowe (bo mogą, a co!) i będzie leciało od rana albo późno w nocy, gdy dzieci śpią lub są w szkole, a stare pokolenie studiuje lub pracuje ;) Niech sobie puszczają te swoje tasiemce i teledurnieje - taki serial zasługuje na wydanie w dvd z lektorem, napisami i ewentualnie dubbingiem - do wyboru.

ocenił(a) serial na 10
Koshara

Na polsacie raczej puszczają kreskówki z lektorem tak jak np. Pinky i Mózg. Dubbing jest rzeczywiście fatalny. Zazwyczaj lubię polskie wersje dubbingowe, ale ta jest słaba. Chcieli chyba na siłę przekształcić to w serial dla dzieci. Szkoda właśnie że tego serialu nie można kupić na dvd z lektorem w rozsądnej cenie. Bardzo bym chciała żeby przywrócili Batmana. Myślisz, że gdybym do nich napisała to by się nad tym zastanowili ? Tylko żeby nie zrobili tak jak mówisz, że puszczą o chorych godzinach ; )

natka17_1998

Myślę, że mogą to zignorować albo może Twój list przeważy szalę albo zaginie w odmętach korespondencji stacji, tudzież sprawi, że dystrybutor wyda go jeszcze raz :) Nie wiem. Może, gdyby pod jakąś petycją o wznowienie w tv, lub wydania na dvd to by poskutkowało. Wiadomo jednak, że piractwo szybko sprowadziłoby drogą edycję dvd do parteru, a z pewnością tania by ona nie była. Chyba, że na wyprzedaży pół roku później.

ocenił(a) serial na 10
Koshara

Spoko, dzięki za podpowiedź : )

natka17_1998

Będzie niebawem na HBO Max ;)

https://www.facebook.com/photo?fbid=10209609070858884&set=gm.1384087732065730

ocenił(a) serial na 10
uczensaibaby

No to mam kolejny dobry powód, żeby sprawić sobie tam subskrypcję ;) HBO oferuje sporo produkcji, które akurat mnie interesują, więc chyba rzeczywiście to rozważę. Wreszcie obejrzałabym tę animację w przyzwoitej jakości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones