PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181823}
8,0 20 938
ocen
8,0 10 1 20938
7,3 3
oceny krytyków
Battlestar Galactica
powrót do forum serialu Battlestar Galactica

10/10

ocenił(a) serial na 10

Jedynym Cierniem tego serialu jest Pani prezydent i jej ciągle obecny głupkowaty uśmieszek, nic
mnie tak nie wk...ia jak ta baba i jej uśmieszek.... A tak 10 na 10!

ocenił(a) serial na 10
bayer1330

Zdeecydowanie mnie irytował jedynie ciągnięty przez kilkadziesiąt odcinków motyw z jej rakiem - jakoś średnio to pasowało do całości. Wystarczyło, by pod koniec wyszło na jaw na co chorowała zamiast ciągnąć to i wałkować kilkadziesiąt odcinków lub ewentualnie powiedzieć o tym raz na początku, ale i tak 10/10

bayer1330

a mi się spodobała dopiero jak obiecała cylonowi że go uwolni a jak powiedział co wiedział to do śluzy z nim i w kosmos:D irytująca to była Boomer z głupią miną i z wiecznym bólem kim jest i co ma ze sobą zrobić,gdyby udała jej się próba samobójcza to było by ciekawiej.

ocenił(a) serial na 10
RadoslawKamil

Zakochany byłem Boomer uwielbiam ją i jej postać ... przepraszam ale tak jest : D

ocenił(a) serial na 9
bayer1330

Hahaha mam takie same spostrzeżenia co do pani prezydent - dodam jeszcze, że prócz jej fałszywego uśmieszku denerwuje mnie cały jej system podejmowania decyzji. Pozdrawiam po latach :)

ocenił(a) serial na 10
tomash74

Fajnie, że myślimy podobnie:D mam zamiar jeszcze raz ( chyba 9 ) zobaczyć całość po latach, tylko mam pytanie nie wiesz może gdzie całość znaleźć? Dzięki za odpowiedz.

ocenił(a) serial na 9
bayer1330

Bardzo chętnie pomogę i wskażę miejsce gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki wszystkich serii. Jest jednak jeden mały mankament - jest to wersja z lektorem (osobiście delikatnie mówiąc nie jestem zwolennikiem takich wersji bo lektor zagłusza oryginalny dźwięk i pozbawia filmy całego uroku i głębi przekazu a do tego większość o ile nie wszystkie tłumaczenia lektorskie są wadliwe i często bardzo odległe od oryginału z np. napisami ale obawiam się, iż chyba w tym przypadku nie możemy wybrzydzać :) ). Otóż strona z dostępem do tego jak i dziesiątek innych seriali i filmów nazywa się alltube [kropka] pl . Życzę miłego oglądania i pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
tomash74

Dzięki, zaraz zobaczę, miałem totalną całość na dysku łącznie ze wszystkimi fabularnymi jak i Capricą ( jakieś 80 giga ) i wszystko poszło w piach normalnie miałem łzy w oczach i do tego to była wersja w oryginale. Szukam po sieci by ściągnąć by mieć na dysku dla siebie ale nie ma nic w normalnej jakości ( same 480 ). Ale dziękuję Ci bardzo kolego.

ocenił(a) serial na 9
bayer1330

Taka strata takiej kolekcji to rzeczywiście ogromny cios dla kolekcjonera/fana/sympatyka danego tematu - zwłaszcza kiedy są problemy z ponownym zdobyciem oryginalnych materiałów :( . Niestety stronka, którą podałem raczej też nie oferuje bardzo wysokiej jakości HD. Z tego co pamiętam to ktoś w jednym z wątków wspominał o plikach jakosci HD dostępnych na torrentach ale niestety nie podawał adresu serwera. Pozostaje tylko życzyć szczęścia bo jak mówią fachowcy podobno z netu nic ginie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones