PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812912}

Batwoman

3,9 3 235
ocen
3,9 10 1 3235
Batwoman
powrót do forum serialu Batwoman

feministka lesbijka

użytkownik usunięty

ale role ma męską, męski wygląd, męski charakter, facet w lesbijskim związku. typowe

PPS

Człowieczku wiec o co ci niby chodziło z tą niedzielą? ;) - Sam wypisujesz kompletne bzdety nawet nie związane z tematem ;)

PS: Radzę ci przeczytać jeszcze raz mój nick :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Oj i znowu nie mogłeś się powstrzymać myślisz że jak obrazisz innych kto ktokolwiek będzie cie traktował, jako partnera do rozmowy a później płaczesz że twoje wpisy zostały skasowane ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Oj obrażaj dalej na pewno wtedy ci nie usuną wpisów ;)

Żal mi ciebie skoro nawet nie potrafisz skleić zdania bez wyzwisk i ty chcesz jeszcze z kimkolwiek dyskutować? - Oj widać lubisz się ośmieszać ;)

buterfly

@buterfly Nie jestem znawcą komiksów z uniwersum Batmana, czy jakichkolwiek innych komiksów oprócz Kajaka i Kokosza, ale wielu ludzi w innych wątkach pisze, że nie była lesbijką w kanonicznej postaci, tylko lewactwo później ją przerobiło na lezbę.

Halgir_2

Z tego co wiem też dopiero w kolejnych komiksach ujawnia się jako lesbijka, serialu nie oglądałem obawiam się tylko że w serialu na każdym kroku podkreślano że jej homoseksualizm jak to było w przypadku innego serialu od CW mianowicie nowych Czarodziejek jedna z bohaterek to podkreślała praktycznie w każdym odcinku i rozumiem że może to być zwyczajnie męczące.

ocenił(a) serial na 2
buterfly

To jest w punkt! Gdyby nie takie zabiegi prawdopodobnie 80% z ludzi na to narzekających miała by to gdzieś, w tym ja, gdyż nie przeszkadza w zupełności to że postać jest homo, przeszkadza za to forma w jakiej twórcy to serwują.

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

Polecam ci zapoznać się z komiksami o Batwoman zanim zaczniesz się kompromitować tym wklejanym wszędzie bełkotem. Co więcej, jesteś takim mentalnym leniuchem, albo nietrybem, że nawet nie jesteś w stanie bronić swoich teorii. Skopiowałaś coś, gdzieś, ale nie do końca zrozumiałaś i jak zostałaś szybko sprowadzona na ziemie, to się schowałaś za sojowymi chłopczykami, typu filmwebowy konfident "BUTTerfly".

PPS

Polecam zapoznać się z faktem że Batwoman w późniejszych komiksach była lesbijką ;)

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Ach w późniejszych. Czyli nie w origin? Jak mi przykro. A teraz rób swoje, czyli składaj donosy do adeemu kapusiu.

PPS

Aha jak mi przykro kto ci powiedział że serial wzoruje się na oringu postaci? ;)

Dwa owszem będę dalej składał na ciebie donosy, skoro nawet nie potrafisz bez wyzwisk na innych powiedzieć że autorka tematu się podobno myli ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Człowieczku no właśnie nikt ci nie mówił, bo serial nie jest orgiem postaci wiec nie wiem o co wiec masz ból tyłka? ;)

??? Oj oj widać że masz poważne problemy psychiczne że sobą, skoro nie potrafisz sklepić zdania bez obrażania innych ;)

użytkownik usunięty
buterfly

gorsi sa ludzie ktorzy za wszelka cene chca sprowokowac do obrazania i w sumie lubia byc obrazani

??? Nie wiem tylko czemu te post jest do mnie, to nie ja w każdym wpisie prowokowałem chamskimi wpisami :)

użytkownik usunięty
buterfly

oj, prowokujesz;) jak ktos wyraza normalna opinie to prowokujesz do pokazow chamstwa.

Sęk w tym że PPS nie potrafił wyrazić w swoich postać normalnej opinii bo w każdym wylewał na mnie wiadro pomyj, wiec to on prowokował swoim zachowaniem a nie na odwrót :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miczuu

Oj oj biedaczku już mówisz sam do siebie, bo z tej ekscytacji to nie dziwię się mogłeś popuścić.

ocenił(a) serial na 3

No dla mnie to akurat Ruby Rose jest niesamowicie seksowna :v

użytkownik usunięty
Rrouge

Może być seksowna, nie przeczę, odnoszę się tylko do stylu, nie do twarz, ciało + styl

ocenił(a) serial na 3

Ale ja pisałem również o stylu, mi się taki właśnie styl podoba, podoba mi się ten styl lekko chłopczycy, czarna kamizelka, fryzura, taki trochę punkowy, mnie osobiście bardzo się taki podoba (nie raz nawet taki uwielbiam) i całościowo włącznie z wyglądem, stylem jest dla mnie seksowna, w jej przypadku akurat strasznie mi się taki podoba, także uważam że to kwestia zależna od każdej osoby ;) nie widzę tu ani męskiej roli a silnej kobiety, co do charakteru - "męski charakter?"? również nie widzę, kobieta również może być silną postacią, jest to postać silnej kobiety w lesbijskim związku.

użytkownik usunięty
Rrouge

Może jesteś półgej/półhetero :P

ocenił(a) serial na 3

Zapewniam że nie jestem półgejem ;) nigdy w życiu mi się żaden mężczyzna nie podobał, a jedynie kobiety z takim stylem bo nie traktuję tego jak byciem facetem gdyż jest to kobieta, każda kobieta może chodzić jak chce ubrana i nie zmienia to jej płci, chyba tylko ktoś ograniczony mógłby tak sądzić, jest to w moich oczach normalna kobieta z takim stylem, to że tobie się dany styl nie podoba nie znaczy że komuś innemu nie będzie się podobał ;D jak wogóle może być mowa o byciem półgejem albo półhetero kiedy rozmawiamy o kobiecie a nie o mężczyźnie, naprawdę to zdanie to dałeś z dupy.

użytkownik usunięty
Rrouge

to był zwyczajny żart, przecież nie ma czegoś takiego

ocenił(a) serial na 3

Można by odnieść wrażenie że masz na myśli po prostu bi

użytkownik usunięty
Rrouge

nieee, nawet mi nie chodziło o to, ze mógłby ci sie facet podobać. Nieważne, muszę powstrzymywać żarty, bo niektorzy zbyt doslownie biorą :)

"facet w lesbijskim związku" płytkie i żenujące :/ kobieta jest lesbijką i jest silna? dodatkowo nosi czarną skórzaną kurtkę i jeździ na motorze? :OOOO FACET CHŁOP KU*WA, CHŁOP!

Rrouge

też lubię taki styl u kobiet ;) taka delikatna łobuziara :) ale muszę Cię zmartwić, bo akurat Ruby prywatnie jest 100% lesbijką toteż u niej taki styl :) co nie zmienia faktu że jest naprawdę ładna.
Ale i tak jeśli chodzi o komiks girl w filmach/serialach to Robbie Margot vel HQ bije wszystkie o głowę :D

ocenił(a) serial na 3
gavek

Ale jakie zmartwić? Przecież ja doskonale wiem że Ruby jest 100% lesbijką i że prywatnie tak chodzi, obserwuję od dawna jej instagram jak i jej inne media społecznościowe i właśnie taki styl mi się u niej podoba ;D

Naprawdę nie widzę jaki problem, taki styl ma postać, tak jest napisana, serial jest oparty na współczesnej komiksowej Batwoman gdzie właśnie tak jest przedstawiona, poza tym naprawdę spie*dolone samce alfa mają aż taki ból że postać kobieca która jest lesbijką może być kobietą i lesbijką i być równocześnie silna? ;D poziom iście nizinny

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1

Chapeau bas zaiste.

@LoveRiggs Haha to było piękne. Uwielbiam takie kobiety jak Ty. :)

ocenił(a) serial na 5

co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones