filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Berlin
Opinie
Berlin
Berlín
2023 - 2026
Strona serialu
Nowość
Listy
(15)
pełna obsada
(155)
odcinki
(16)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(2)
Forum
wideo
(8)
zdjęcia
(49)
plakaty
(99)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(2)
powiązane
(2)
Newsy
(3)
Berlin
/serial/Berlin-2023-10030822
2026
blondyna9999
6
Trochę za dużo romansu i za mało złodziejstwa.
czytaj dalej
Joker Olxk
7
troche za duzo romansow a malo akcji ale Andres wciaz pozostaje charyzmatyczny i przyciaga widza
czytaj dalej
anro
5
Niestety nudy.
czytaj dalej
Klaudia Jędrysiak
5
Trochę rozczarowanie, więcej tu schemtycznych romansów niż akcji.
czytaj dalej
Krzysztof Czapla
5
Nie tyle serial pogłębiający postać Berlina czy wzbogacający jego historię, co po prostu kolejne guilty pleasure, któremu bliżej do telenoweli niż kryminału.
czytaj dalej
Mateusz Rogozinski
6
Część z napadem dobra, ale później się posypało.
czytaj dalej
Ems__2
5
Tyle czekania na nic! Zmarnowany potencjał wspanialej postaci jaką jest Berlin. Mocny średniak.
czytaj dalej
Usługi transportowe Auto-Handel Grzegorz Hendzel
1
Tragiczny serial … to już podchodzi pod romantyczną komedię …
czytaj dalej
Milo Bilo
2
Facet lubi dupe a baba lubi klatę. Brawo Netflix
czytaj dalej
Marcin Rakowicz
7
Fajny spin-off. Berlin pozostał Berlinem. Jest też i ta południowa skłonność do przesady, melodramatyzmu, telenoweli i romansów, co nie każdemu podejdzie.
czytaj dalej
Aleksandra Sieczka
6
Najpierw namiętności, później skok - ale taki dla zabawy, nikt nie udaje, że stoją za tym jakieś ideały. Rozrywkowo działa całkiem ok.
czytaj dalej
misiek1984
2
Dramat! Nuda i dłużyzny. Telenowela, stworzona bez zrozumienia, za co ludzie pokochali tą serię. Skupia się jedynie na wątkach miłosnych bohaterów. Kompletny brak akcji, błyskotliwych planów, geniuszu złodziejskiego. Kiepska imitacja tych wątków opiera się jedynie na słabo wymyślonych gadżetach elektoronicznych. Bez polotu, bez emocji, bez akcji. Długo i nudno. Do ostatniego odcinka czekałem aż się zacznie serial... nawet nie wiem jak dotrwałem do ostatniego odcinka. Tylko dla tych ludzi, ktorym nie szkoda czasu. Tym którzy mają go mało, polecam inne filmy, bo ten nie wart jest inwestycji cennych godzin życia.
czytaj dalej
Kacper Wydrych
7
Mam wrażenie że wątki osobiste przyćmiewają momentami wątek główny. Ogląda się przyjemnie, ale do Domu z papieru mu daleko.
czytaj dalej
tsevrah
3
Żenujący gniot.. banda imbecyli pod dowództwem romantycznego kretyna, okrada zniewieściałego macho-rogacza, którego żona to puszczalska debilka
czytaj dalej
Kamil Kościelniak
3
tragedia
czytaj dalej
Eskapizm_
8
CZEKAMY NA KOLEJNY SEZON. Bawiliśmy się super
czytaj dalej
Filip Kornacki
2
Dom z papieru = napad z wątkami miłosnymi. Berlin = kilka historii miłosnych z przeszkadzającym wątkiem o napadzie...
czytaj dalej
Wiktoria Wilk
2
co tutaj się dzieje
czytaj dalej
Karolina Budek
5
2 sezon to porażka, zabieram 2 gwiazdki
czytaj dalej
Aneta Burliga
8
Dałabym dychę za samego Pedro, ale uświadomiłam sobie, że mogę oddzielnie ocenić samego Pedro 🤣
czytaj dalej
Aleksandra Anna
5
Zupełnie niewykorzystany potencjał postaci Berlina 💔 Infantylny, przewidywalny 🙄
czytaj dalej
Ignacia Zahir
6
panie, kto to panu tak spierdolił
czytaj dalej
Marta Bilicka
8
No takie 7,5 z nadzieją na lepszy 2 sezon
czytaj dalej
Dawid Kania
8
spoko, a końcówka mega
czytaj dalej
Kati Go
6
Maniera, styl, postacie, prowadzenie akcji takie same co Casa del …ogada się super, ale tylko tym, którzy to czują i nie spodziewają się niczego więcej prócz świetnej rozrywki serialowej
czytaj dalej
1
2
3
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Ród smoka
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD