PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762197}

Beyond

6,7 2 775
ocen
6,7 10 1 2775
Beyond
powrót do forum serialu Beyond

1x01 i 1x02

ocenił(a) serial na 8

I jak wrażenia po pierwszych odcinkach? Ja odniosłam bardzo dobre wrażenie i już z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. Ani przez chwile się nie nudziłam, interesujący wątek, gra aktorska jak dla mnie tez na plus. Oby tak dalej :)

asiiix96

Bardzo dobry, zwłaszcza pierwszy odcinek. Nic nie zapowiadało takiego obrotu fabuły. Nie oglądałem trailerów, nie czytałem opisów - myślalem, że będzie to zwykły dramat o powrocie ze śpiączki, z jakimś thrillerowym zacięciem. A okazał się mocno schizofreniczny, trochę ala' sci-fi lat 90-tych, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej. Mam nadzieję, że poziom będzie tak samo wysoki w kolejnych odcinkach..

ocenił(a) serial na 6
asiiix96

czy można obejrzeć serial po polsku ?

ocenił(a) serial na 8
Monos_fw

Ja oglądałam po angielsku, ale pewnie niedługo będą wersje z napisami :)

Monos_fw

tłumaczeniem serialu zajmuje się HellsubsTeam, napisy do 1 odc już są, reszta w trakcie tłumaczenia ;)

Monos_fw

tłumaczeniem serialu zajmuje się HellsubsTeam, napisy do 1 odc już są, reszta w trakcie tłumaczenia ;)

_Juules_

cały sezon przetłumaczyli

Monos_fw

Tłumaczeniem serialu zajmuje się HellsubsTeam, napisy do 1 odc już są, a reszta w tłumaczeniu ;)

ocenił(a) serial na 3
Monos_fw

Nie musisz czekać na tłumaczenie bo w drugim odcinku mówią po polsku :-). A tak na serio, to szkoda czasu na to filmidełko.

ocenił(a) serial na 4
asiiix96

Pierwsze trzy odcinki dają nadzieję na porządny serial, miedzy czwarty a szóstym do widza dociera że ogląda typowego, przeciętnego produkcyjniaka, a od siódmego odcinka jest już tylko coraz gorzej.

użytkownik usunięty
taomoguei

Skąd tyle odcinków, skoro wyszły dopiero dwa?

Freeform wypuściła teraz 2 odcinki w telewizji, ale wszystkie odcinki są dostępne w ich aplikacji, na hulu,...co za tym idzie w internecie są już wszystkie.

użytkownik usunięty
jadwiga9500

Aaaa, nie wiedziałam.

ocenił(a) serial na 4
taomoguei

Ja właśnie jestem na trzecim i też przeczuwam mocny zjazd, tym bardziej, że ten serial nie oferuje nic, czego bym już wcześniej nie widział. A oferuje to, co ABC oferuje prawie zawsze - słabe aktorstwo, słabo dobrani bohaterowie(pożal się boże główny), dialogi jak u nich zawsze, wiecznie to samo no i historia pod wyciskanie oglądalności i podtrzymywaniu pod respiratorem tej produkcji jak najdłużej, nie dając jednocześnie niczego ciekawego. Na co jednak zawsze można liczyć od ABC(teraz Freeform), ładna dziewczyna na 1 planie.

ocenił(a) serial na 4
era

A podobno będzie drugi sezon :P ale ja nie zamierzam już więcej czasu marnować bo szkoda życia. Ale skoro takie gnioty jak "Once Upon a Time" doczekały się sześciu, a "Haven" pięciu sezonów, to czemu tu się dziwić, kuchty wszystko kupią.

ocenił(a) serial na 4
taomoguei

Tak ten świat działa, sam oglądam z resztą czasami różne gnioty, ale tylko dla ładnych panien, jakoś mi głupio tak skończyć serial przedwcześnie jak się dobrze nie napatrzę. Ta Dilan Gwyn też taka przyjemna, pociągnę jeszcze kawałek ten serial. W ogóle to jest chyba taki standardowy sposób tych wszystkich badziewnych stacji na mnie, chociaż pewnie nie tylko na mnie. Lucifer też według mnie jest raczej słaby, ale charyzma głównego bohatera trzyma oglądalność, pań pewnie szczególnie.

era

lucyfer to zajebisty serial

taomoguei

to ciekawe jakie ty dopiero gnioty ogladasz hahahaha

asiiix96

I jeszcze główny bohater jak młody Karolak.

ocenił(a) serial na 8
Varma

Dzięki, teraz naprawdę widzę w nim Karolaka... Czy to źle, ze z początku mi się spodobał? I w sumie nadal nie jest źle, haha, ale spaczyłaś mi widok na niego :D

ocenił(a) serial na 9
asiiix96

Po dwóch pierwszych odcinkach jestem zdecydowanie na plus, zaciekawił mnie, dobra gra aktorska :)
Od razu polubiłam Luke'a :D
Na pewno będę oglądać i modlić się o 2 sezon ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones