miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Bez skrupułów

2020
44m
6,1 698
ocen
6,1 10 1 698
Uprowadzona i zgwałcona policjantka zabija swoich oprawców a następnie zataja to w zeznaniach. Po kilku latach od traumatycznych wydarzeń ma rozpracować grupę przestępczą zajmują się budową ogromnej piramidy finansowej. Zobacz pełny opis
Bez skrupułów zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef (Janusz Gajos), żeby namówić doGłówną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef (Janusz Gajos), żeby namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do nieuczciwego biznesmena (Andrzej Seweryn) wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów.

studio
Telewizja Polsat (przedstawia) / Akson Studio
tytuł oryg.
Bez skrupułów
inne tytuły
Serial nakręcono w Gdyni, Sopocie, Warszawie oraz Kazimierzu Dolnym (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Produkują serial, puszczają o godz.20, zaznaczają od lat 16, a potem tylko pii, piii i piiiii. Tylko Polsat jest tak beznadziejny od lat. Dziw, że na scenie gwałtu wielkiego prostokąta nie dali.

Obejrzałem na razie dwa odcinki i włos się jeży od błędów .I odc. Gajos podjeżdża pod wiezienie volvem nr Rej WA52162 a po wyjściu pod domEm Policjantki ma już tablice GA52162. II odc. Policjantka prosto z kadr wychodzi na korytarz i ma już przy pasie broń i gaz, co więcej nie rozmawiając o sprawie przesłuchuje...

Bo za pieć dni premiera serialu, a nawet nikt zdjecia nie może wstawić i obsady wraz z twórcami. Bo co, bo zmienili nazwe z Solid/Gold na ,,Bez skrupułów,, ? Dawajcie to jełopy jak to kolega niżej napisał!

Nie polecam. Bromski to nazwisko, ale cos nie pykło. Slaby serial na 5.0. Jesli juz w pierwszych 40 minutach widzisz słabą grę tuzów aktorstwa, Gajos, Seweryn, to znaczy, ze Film Director źle wykonal prace. Przy tym dialogi toporne, scenariusz plynie infantylnie.

jak można tak robić, do filmu dodali kilka kompletnie nic nie wnoszących scen i zrobili serial, zrobione na siłę i zupełnie nie potrzebnie, film był całkiem niezły ale to coś to nie wiem po co...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones