MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

2020 44 min.
6,1 448
ocen
6,1 10 448
215
chce zobaczyć
{"id":"861795","linkUrl":"/serial/Bez+skrupu%C5%82%C3%B3w-2020-861795","alt":"Bez skrupułów"}
Uprowadzona i zgwałcona policjantka zabija swoich oprawców a następnie zataja to w zeznaniach. Po kilku latach od traumatycznych wydarzeń ma rozpracować grupę przestępczą zajmują się budową ogromnej piramidy finansowej. Więcej Mniej
{"years":[2020]}
5
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Bez+skrupu%C5%82%C3%B3w-2020-861795/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/861795","link":"/serial/Bez+skrupu%C5%82%C3%B3w-2020-861795/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/861795","link":"/serial/Bez+skrupu%C5%82%C3%B3w-2020-861795/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef (Janusz Gajos), żeby namówić doGłówną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef (Janusz Gajos), żeby namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do nieuczciwego biznesmena (Andrzej Seweryn) wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów.

studio
Telewizja Polsat (przedstawia) / Akson Studio
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Bez skrupułów
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Polsatowska cenzura

  Hipis_3

  Produkują serial, puszczają o godz.20, zaznaczają od lat 16, a potem tylko pii, piii i piiiii. Tylko Polsat jest tak beznadziejny od lat. Dziw, że na scenie gwałtu wielkiego prostokąta nie dali.

 • Po 40 minutach zrezygnowalem

  DavidGood

  Nie polecam. Bromski to nazwisko, ale cos nie pykło. Slaby serial na 5.0. Jesli juz w pierwszych 40 minutach widzisz słabą grę tuzów aktorstwa, Gajos, Seweryn, to znaczy, ze Film Director źle wykonal prace. Przy tym dialogi toporne, scenariusz plynie infantylnie.

 • Błąd na błędzie

  Pawel_Cuper

  Obejrzałem na razie dwa odcinki i włos się jeży od błędów .I odc. Gajos podjeżdża pod wiezienie volvem nr Rej WA52162 a po wyjściu pod domEm Policjantki ma już tablice GA52162. II odc. Policjantka prosto z kadr wychodzi na korytarz i ma już przy pasie broń i gaz, co więcej nie rozmawiając o sprawie ... więcej

 • Kto dodaje obsade i twórców na filmwebie?!

  RoneQ ocenił(a) serial na 8

  Bo za pieć dni premiera serialu, a nawet nikt zdjecia nie może wstawić i obsady wraz z twórcami. Bo co, bo zmienili nazwe z Solid/Gold na ,,Bez skrupułów,, ? Dawajcie to jełopy jak to kolega niżej napisał!

  1
  • Dawajcie to jelopy

   enzetflow

   No

   1