PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708616}

Bibliotekarze

The Librarians
6,8 5 251
ocen
6,8 10 1 5251
Bibliotekarze
powrót do forum serialu Bibliotekarze

Niestety potwierdzone info, nowy sezon Bibliotekarzy nie powstanie. Oglądalność serialu była dobra, chodzi tu raczej o nową politykę stacji.

ocenił(a) serial na 8
loek

Osoby związane z serialem starają się o przeniesienie do innej stacji warto komentować tweety wymienione w tym artykule
https://tvseriesfinale.com/tv-show/librarians-cancelled-no-season-five-tnt-but-s hopped-other-networks/

brylok1981

Gdyby sie starali nie zajęło by im to tylu lat, Tak to jest jak do głosu daje sie dojść idiotą nie umiejącym docenić dobrej produkcji, banda małp od co

loek

Urwany w trakcie? Czy ma jakieś zakończenie? Przerwałem oglądanie na pierwszym sezonie i myślę czy nie wrócić

ocenił(a) serial na 9
DRSRng

Fajnie by było gdyby pociągnęli serial jak np Supernatural, bo jest potencjał. 5 sezon ma jakby pełne zakończenie, możliwe do dwojakiego odczytania, może to być całkowity koniec serii ale (miejmy taką nadzieję) może będzie zaczątkiem nowego. Plus jest taki że historia nie urywa się tak całkiem w połowie wątku.

aga_rzaba

Supernatural, to po prostu szaleństwo (uwielbiłam Supernatural!)
To po prostu nie wiarygodne (w kontrakcie z dziesiątkami canceli które przeżyłem) że mają już 12 sezonów (oglądam odkąd był 6 sezon ) dostali kolejny (nie finalny!!!) a np. takie Gotham z genialnymi postaciami jak np. Pingwin czy Riddler ma już po czterech wymuszony finalny sezon,
Mam nadzieję że nie zapeszę i będzie 20 sezonów :D
Chłopaki na pewno na to zasługują, choć nie wiem jak to jest z ich filmoteką choć kogo to obchodzi, i tak wszyscy umrzemy... równie dobrze mogą przeżyć życie zawodowe jako dwóch legendarnych bohaterów kablówki, sam bym chyba trzymał się tam na ich miejscu ile wlezie szczególnie że jest jeszcze chemia w obsadzie i masa fanów... karwa! Chce Impale.... może kiedyś!

ocenił(a) serial na 9
DRSRng

Supernatural jedyne w swoim rodzaju, dopracowane uniwersum i wątki. Bibliotekarze to już inna opowieść (tzn. gatunkowo), coś podobnego do nich w wydaniu na pierwszy rzut oka niskobudżetowym jest Magazyn 13, pierwsze 3-4 odcinki trochę drętwe ale potem się rozkręca.

ocenił(a) serial na 8
loek

Będzie nowy spin off https://deadline.com/2024/03/the-librarians-the-next-chapter-callum-mcgowan-cast -cw-spinoff-1235863789/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones