PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150481}

Biuro

The Office
7,7 7 543
oceny
7,7 10 1 7543
8,8 8
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Dla fanów serialu

ocenił(a) serial na 10

Polecam fanom serialu The Office, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, obejrzenie filmiku "The Office Closed for Business". Są to wypowiedzi głównych aktorów na temat serialu i pod koniec poruszony jest temat "wychodzenia z cienia" owego serialu. Tam bardzo ciekawie Martin Freeman się wypowiada, że jeżeli w wieku 55 nadal będzie nazywany Timem, to się nie będzie dziwił, ale będzie się zastanawiał, czemu nie zrobił niczego by to zmienić oraz, że fajnie było by zrobić coś co będzie miało taki wpływ jak The Office. Całkiem ciekawie to brzmi jak jest teraz całkiem znanym aktorem, dzięki chociażby Sherlockowi, który bez dwóch zdań jest jednym z lepszych seriali.

Tymonello

Brzmi smutnie i prawdziwie, ale na szczęście kariera Martina sie świetnie rozwinęła. Nie tylko dzięki Sherlockowi ale i Hobbitowi. Bo on jest urodzonym Bilbo. I przy okazji - to fantastyczny aktor.

ocenił(a) serial na 10
Metropholis

I poza Wielką Brytanią prawdopodobnie nikt go już nie nazywa Timem, a do 55 ma jeszcze 10 lat ;)

Tymonello

No właśnie. Jeśli już to będą wołać "Bilbo" albo "John" :D

ocenił(a) serial na 10
Tymonello

Ale dlaczego mu tak zależy by się odciąć od tego wizerunku?! To rozczarowujące. To świetny serial . Próbowałam oglądać wersję US, ale na odtrutkę musiałam po 4 odcinkach włączyć wersję UK. US już nie dokończyłam i nie dokończę. Ogólnie znam ten serial już od początku, od 2001/2002 nie pamiętam dokładnie, ale leciał na BBC z polskimi napisami. Miałam wtedy z 12/13 lat. Sam aktor Martin Freeman mnie wtedy zauroczył. A teraz słyszę, że został zaszufladkowany i to mu przeszkadza. Rozczarowałam się nim. Radiohead nie znosi "Creep" może to normalne

ocenił(a) serial na 10
Biankka

Sądzę, że jego nie chce się odciąć od tego wizerunku, tylko raczej chodziło mu o to, że nie chce spocząć na laurach, ze The Office to nie jest koniec jego kariery, że ma nadzieje robić inne produkcje, po których też ludzie będą go kojarzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones