Biuro

2005
Biuro
8,7 44 607
ocen
8,7 10 44607
26 703
chce zobaczyć
8,2 5
ocen krytyków
{"rate":8.2,"count":5}
{"type":"film","id":202887,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Office-2005-202887/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Biuro
  • użytkownik usunięty

Widzę, że często pojawiają się komentarze typu "oglądnąłem dwa odcinki, więcej nie dam rady". Ze mną było to samo, podchodziłem do tego serialu chyba 3 razy. Nie mogłem przebrnąć przez kilka początkowych odcinków, które wydawały mi się głupie i z żartami na siłę. Cieszę się, że za 3 razem byłem wytrwały, bo serial jest SUPER! Oczywiście żaden serial, który nadawany jest tyle lat, nie trzyma cały czas wysokiego poziomu, ale teraz jest to mój jeden z trzech ulubionych serialów komediowych. Pod koniec szkoda mi było odpalać kolejne odcinki, bo nie chciałem żeby się kończył. Najlepsze jest to, że dziś go skończyłem i mam ochotę obejrzeć jeszcze raz :D

• AngusRamone ocenił(a) ten serial na: 9

Prawie zdechłem na pierwszym odcinku nie wiem o czym mowa

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 10

yossarian84 znalazl sie wielki pan wyznacznik jakosci, jest gdzies twoj pomnik juz?

• yossarian84 ocenił(a) ten serial na: 10

budują już

• michal487 ocenił(a) ten serial na: 9

Brawo!!! Ja po pierwszym sezonie myślałem, że to jakaś kpina a okazał się jezdnym z najmilszych seriali jakie widziałem

• Ergath ocenił(a) ten serial na: 4

Akurat pierwszy odcinek jest genialny, ale reszta odcinków nie jest nawet w połowie tak dobra jak pierwszy odcinek. Ogólnie serial średni, tylko Steve Carell ratuje ten serial, bez niego nie byłoby czego oglądać.

• kamilo09 ocenił(a) ten serial na: 10

No ja kiedyś próbowałem i zupełnie mi nie podszedł, pewnie dlatego że miałem z 18 lat. Dzisiaj odpalam na nowo po 11 latach i zobaczymy co będzie ;) Hokr jakie są te Twoje inne 2 ulubione seriale ? :>

• Przyjaciele są równie dobre, wszystkie sezony, prawie wszystkie odcinki

• markoo28 ocenił(a) ten serial na: 9

miałem zupełnie tak jak autor, 3 podejscia.. te 3 odcinki zmęczone.. a później niewiem kiedy te 9 sezonów mineło

• Kuba_64 ocenił(a) ten serial na: 9

Dla mnie pierwszy odcinek był najlepszy :) Od razu mi się spodobał.

• john_im_only_dancing ocenił(a) ten serial na: 10

Jeżeli ktoś pisze, że "oglądnął" dwa odcinki to i tak nie warto tracić czasu na taką opinią.
    Serial jest doskonały.

• uukhai ocenił(a) ten serial na: 10

Nie wiem jak mozna było podchodzić do tego serialu 3 razy, ja od razu się w nim zakochałem.

To absolutna perełka!

• Popieram, mialem tak samo

• Podobne wrażenie miałem po obejrzeniu dwóch sezonów serialu HOŻY DOKTORZY, natomiast po obejrzeniu trzeciego, moje poglądy odmieniły się o 180 stopni. Uważam ten serial za genialny i chyba każdy odcinek obejrzałem już co najmniej 5 razy i pewnie jeszcze będę do nich wracał. Zastanawiam się ile trzeba obejrzeć odcinków aby się do tego serialu przekonać?