Biuro

2005
Biuro
8,7 44 607
ocen
8,7 10 44607
26 703
chce zobaczyć
8,2 5
ocen krytyków
{"rate":8.2,"count":5}
{"type":"film","id":202887,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Office-2005-202887/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Biuro
  • Kuktas ocenił(a) ten serial na: 10

Czy wy też stopujecie serial na chwile gdy poziom niezręczności przekracza wszelkie normy?

• tommy7811 ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas Moim zdaniem ten serial w zamyśle twórców ma przekraczać wszelkie normy, i to jest najlepsze, uwielbiam te momenty. Nie stopuję serialu.

• DJ_Tiestoo ocenił(a) ten serial na: 8

Kuktas Czasem mi się zdarza :D

• dorszu_2 ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas Rozkminy , wnioski i porownania micheala sa najlepsze haha ;d Nie wiem czy bylby lepszy aktor, ktory by tez tak smiesznie przekraczal te normy

• Kuktas Zdarza się dosyć często, co gorsza czasami przypomina że samemu przekroczyło się pewien poziom żenady, ale zatrzymuje też poniektórych scenach bo inaczej udusiłbym się ze śmiechu (raz będąc w autobusie zaryczałem się tak bardzo że współpasażerowie zaczęli się martwić o moje zdrowie)_

• SoSad ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas może nie stopuję, ale oglądając zakrywam sobie oczy (tak, żeby dalej widziała co się dzieję) i mówię do siebie: nie, nieee...

• felis5 ocenił(a) ten serial na: 10

SoSad Robię identycznie.

• Trias ocenił(a) ten serial na: 7

SoSad That's what she said

• Vinyame ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas ja po prostu zagryzam zęby i oglądam dalej

• FeanorD ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas Często. Cieszę się, że nie jestem jedyny:D

• Majkelina017 ocenił(a) ten serial na: 6

Kuktas Gdyby tak było, nie byłabym w stanie w ogóle go oglądnąć, bo chyba nie da się zobaczyć filmu który non stop jest zapauzowany? Ja lubię się czasem porządnie zażenować, tak że czuję gęsią skórkę na ramionach.

• qpsik82 ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas Dokładnie tak.

• Ceberebek ocenił(a) ten serial na: 8

Kuktas No jasne

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 8

Kuktas Obejrzałem sezony 1-5 na jednym wdechu ;-) Serial po prostu fenomenalny. Arcydzieło !

Jednak gdzieś w połowie 6 sezonu jest odcinek retrospekcyjny, po którym serial odmienia się nie do poznania in minus, a na początku 7 sezonu to jest już amatorska żenada. Pytanie : czy scenarzystom udaje się jeszcze wrócić do formy, czy pozostałe sezony to już będzie taka sama kicha ?

• adamcpdst ocenił(a) ten serial na: 10

Najsłabszy jest imho ostatni, dziewiąty sezon. Widać już pewien brak pomysłów i dziwne rozwijanie niektórych postaci. Natomiast samo zakończenie jest idealne.

Niemniej jak dla mnie pierwsze osiem sezonów to równy poziom, ciężko wyróżnić któryś w górę albo w dół. Wiadomo, że są odcinki lepsze i gorsze, ale sezony są dość równe moim zdaniem.

• celebes ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas Nie mógłbym się nazywać koneserem cringe'u gdybym tak robił

• maniek930 ocenił(a) ten serial na: 9

Kuktas Hahaha tak, czasem z zażenowania muszę zapauzować serial bo jest tak niezręcznie. Nawet mimo tego, że wiem, że to aktorzy :P

• raptorpl18 ocenił(a) ten serial na: 9

Kuktas Tak nie raz mi się już to zdarzyło :D

• celebes ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas Oglądam teraz serial 5 raz i mimo, że znam już większość na pamięć to tym razem wyjątkowo nie mogę wytrzymać cringe'u. Chyba świadomość tego, co zaraz nastąpi, jeszcze bardziej go potęguje. Uff

• Salmonella ocenił(a) ten serial na: 9

Kuktas No nie wierzę, właśnie zastopowałem z żenady kiedy Mike, na ślubie Phylis, ciągnie wózek do ołtarza :)
    Wchodzę na FW i trafiam taki temat :)

• Kuktas Kończę 2 sezon i często tak robię, ale jeszcze częściej jak jest jakaś śmieszna scena to cofam żeby obejrzeć ją jeszcze raz co mi się nigdy orzy żadnym innym serialu nie zdarzało, a tutaj notorycznie. Najbardziej mnie bawią sceny z Angelą, te jej wymowne spojrzenia pełne nienawiści.
    Żenada to była jak Michael włączył dzieciom swoje nagranie z dzieciństwa, że chce mieć 100 dzieci żeby mieć 100 przyjaciół i żadne nie powie mu wtedy że nimi nie są XD

• dawid265 ocenił(a) ten serial na: 9

Kuktas Od wczoraj nie potrafię / nie chce obejrzyj odcinka w którym Michael obiecał dzieciakom ze opłaci im studia. Teraz on ogląda ich występy artystyczne, słucha przemów otoczony cała klasa ubrana w koszulki z jego imieniem a ja odczuwam olbrzymi dyskomfort, tak jakbym był uczestniekiem, ba ! Tak jakbym był odpowiedzialny za ta farsę. I jeszcze ten tekst z dziwna Scotowa duma w głosie w stylu „ze wszystkich moich obietnic bez pokrycia , ta była najbardziej hojna” świetny serial, polecam

• SC10n ocenił(a) ten serial na: 10

Kuktas Nie jestem emocjonalną osobą ale The Office to jedyny serial gdzie zżyłem się z bohaterami. Miałem cztery podejścia do The Office właśnie przez Carella. Nienawidziłem go jako aktora. Miałem gdzieś z tyłu głowy że skoro wywołuje u mnie takie emocje to znaczy że jest bardzo dobry ale jakoś nie mogłem przeskoczyć. W końcu sie udało i jak oglądam regularnie raz na kilka miesięcy to jest ok, teraz miałem przerwę około roku i ponownie oglądam i ponownie czuje żenadę... wniosek jest taki że mięsień żenady trzeba ćwiczyć bo obumiera :)

• SC10n Mój chłopak zarządza wtedy przerwę na reklamy xd

• Kuktas tak, tak, tak, to najlepszy serial na świecie <3