PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849743}

Blood of Zeus

Gods & Heroes
6,5 2 563
oceny
6,5 10 1 2563
Blood of Zeus
powrót do forum serialu Blood of Zeus

Słabe

użytkownik usunięty

Ja nie mam siły na takie produkcje. Realistyczna stylistyka animacji jest tandetna (a brakuje mi fajnych realistycznych animacji), muzyka w porównaniu do dialogów była zdecydowanie za głośno (może ja nie potrafię telewizora dobrze ustawić, ale miałem wrażenia podobne jak z oglądaniem początkującego youtubera, który nie daje za głośne intro), fabuła nudna (nie dałem rady obejrzeć całego serialu, stąd nie bierzcie tego nazbyt poważnie), postaci drętwe, sztywno deklamują to co im scenarzyści napisali.
Trochę bawił mnie typowo oświeceniowy tekst z końca pierwszego odcinka "ludzkość ma przejąć ziemię od Bogów!". Mogli od razu zacząć cytować Kanta i tym podobne frazesy, już znacznie lepiej, bo w duchu greckim, rzecz oddał God of War, gdzie przecież mamy hekatombę greckiego panteonu, ale w ramach tragedii, powtarzającego się koła zabójstw, a nie jakiegoś puci puci jak ludzie są już duzi i mogą sami rządzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones