Denise Richards I

Denise Lee Richards

6,9
4 551 ocen gry aktorskiej
Denise Richards I
Najstarsza z dwóch córek Irva i Joni Richards dorastała w okolicach Chicago, do czasu, aż rodzice zdecydowali, by przenieść się do Kalifornii.

W Oceanside, na przedmieściach San Diego podjęła naukę w El Camino High School, gdzie pełniła rolę cheerleaderki tamtejszej drużyny szkolnej. Karierę modelki rozpoczęła jako piętnastolatka. Pozowała do zdjęć zamieszczanych na okładkach magazynów dla młodzieży. Podpisała również kontrakt z firmą kosmetyczną, dla której reklamowała pomadki do ust z serii "Bonne Bell". Po skończeniu liceum w 1989 roku zamieszkała w Los Angeles. Jako aktorka debiutowała grając epizody w serialach telewizyjnych takich jak "Doogie Howser, lekarz medycyny", "Kroniki Seinfelda" czy "Melrose Place". Zauważono ją dopiero w "Żołnierzach kosmosu", gdzie odtwarzała rolę pilota wojennego statku kosmicznego. Doceniono ją także po występie w "Dzikich żądzach", gdzie była partnerką Matta Dillona i Kevina Becona. Jednak najbardziej zapamiętana została jako Dr Christmas Jones - dziewczyna Jamesa Bonda z filmu "Świat to za mało", z Piercem Brosnanem i Sophie Marceau.

Rodzice, którzy prowadzą coffe house w San Diego twierdzą, że jako dziecko była wyjątkowo cicha i nieśmiała. Denise Richards (zodiakalny wodnik) lubi kickboxing, jako nastolatka kochała się w Johnie Travolcie. Jest leworęczna. Związana jest z aktorem poznanym na planie serialu "Melrose Place", Patrickiem Muldoonem.

15 lutego 2000 roku dostała nominację do "Złotej maliny" - "anty" nagrody, przyznawanej corocznie najgorszej aktorce (aktorowi, filmowi), a 26 marca 2000 roku odebrała to mało zaszczytne trofeum. Na domiar złego "National Enquirer" również ogłosił ją najgorszą aktorką 2000 roku.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 lutego 1971

miejsce urodzenia: Downers Grove, Illinois, USA

wzrost: 168 cm

Złota Malina
Zdobyła Złota Malina, 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
dwukrotnie zamężna: 1. Charlie Sheen (15.06.2002 - 30.11.2006, rozwód), 2 córki: Sam (ur. 09.03.2004) i Lola Rose (ur. 01.06.2005); 2. Aaron Phypers (od 08.09.2018)
W 1989 roku ukończyła El Camino High School w Oceanside (Kalifornia, USA).
Starała się o rolę Beth w filmie "Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa". Ostatecznie zaangażowano Mariah O'Brien.
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 1998 r. - "Canadian Rose" - Blue Traveler;
- 2002 r. - "Undercova Funk" - Snoop Dogg.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ona ma duży potencjał aktorski, ale ze względu na "słodki" typ urody niesłusznie podłączono ją pod stereotyp "ozdobnika", a nie poważnej aktorki. A swoją drogą aż nie chce mi się wierzyć, że Denise ma już 49 lat...

Za czasów tych filmów Denise jak dla mnie była jedną z najbardziej oszałamiająco pięknych aktorek . Naprawdę oczu nie szło od niej oderwać . W dodatku dobrze w nich zagrała . Naprawdę szkoda że , nie zrobiła większej kariery . Sympatyczna z niej dziewczyna .

wygląda na niej jakby wylała na siebie litr samoopalacza MASAKRA błagam zmięcie je

Mam na mysli Dziwke czy Bonda choc wiekszosc jej kariery to granie blondyneczek w komedyjkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones