PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 794
oceny
8,8 10 1 294794
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Dlaczego mimo bezchmurnej pięknej pogody, która panuje w serialowym Nowym Meksyku przez większość czasu, bohaterowie są tak ciepło ubrani? Np Jesse wciąż nosi grube bluzy, a Walter, czy Mike kurtki?

ocenił(a) serial na 10
meryls

Też mnie to zastanawiało ale powiem Ci że znam parę osób które nawet w upały chodzą grubo ubrane,więc mnie w tej kwestii niewiele zdziwi. Co kto lubi-mi np. jest ciągle ciepło (gdy innym zimno) i ubieram się jak najlżej.

meryls

Ponieważ Albuquerque położone jest na wysokości ponad 1600 metrów nad poziomem morza.
"Istnieją dwie różne wartości spadku temperatury powietrza wraz ze wzrostem wysokości. Temperatura suchego powietrza spada szybciej niż wilgotnego. Wartości wynoszą odpowiednio 1 C na każde 100 m dla powietrza suchego oraz 0,6 C na każde 100 m dla powietrza wilgotnego."
Trzeba więc liczyć, że przy takiej wysokości klimat będzie o wiele surowszy niż na nizinach. W Better Call Soul główny bohater pyta się kelnerki nawet czy w ALBQ zdarza się za spada śnieg, na co ona odpowiada twierdząco ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones