SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Chip 'n Dale Rescue Rangers

1989-1992 22 min.
7,5 13 870
ocen
7,5 10 1 13870
437
chce zobaczyć
{"id":"96150","linkUrl":"/serial/Brygada+RR-1989-96150","alt":"Brygada RR","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/61/50/96150/7387377.2.jpg"}
Pięcioro przyjaciół tworzy grupę zwalczającą przestępczość oraz broniącą słabszych.
{"seasons":[3,2,1]}
66
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Brygada+RR-1989-96150/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/96150","link":"/serial/Brygada+RR-1989-96150/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/96150","link":"/serial/Brygada+RR-1989-96150/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Chip i Dale to dwie malutkie wiewiórki, które wraz z przyjaciółmi: myszą Gadżet - dziewczyną, która zaopatruje całą drużynę w przeróżne gadżety: jak małe samoloty, broń i wiele innych urządzeń; myszą Jackiem - silnym mężczyzną, który jest bardzo uzależniony od sera i małą muchą Zipperem; tworzą drużynę RR. Przeżywają wiele niesamowitychChip i Dale to dwie malutkie wiewiórki, które wraz z przyjaciółmi: myszą Gadżet - dziewczyną, która zaopatruje całą drużynę w przeróżne gadżety: jak małe samoloty, broń i wiele innych urządzeń; myszą Jackiem - silnym mężczyzną, który jest bardzo uzależniony od sera i małą muchą Zipperem; tworzą drużynę RR. Przeżywają wiele niesamowitych przygód, walczą z drobną przestępczością, którą miejscowa policja uważa za zbyt małą, jak również rozwiązują duże kryminalne sprawy. Często ich przeciwnikiem jest profesor Nimbul i Gruby Kot wraz ze swoim gangiem. Ten serial Disney'a składa się z 65 odcinków.

na podstawie
Kevin Hopps (materiały do scenariusza, historia) / David Wise (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
studio
Walt Disney Television Animation
inne tytuły
Drużyna RR Polska
Chip i Dale Brygada RR (alternatywna pisownia) Polska
Więcej...
W jednym z odcinków Rocky i Dale znajdują skarbiec wypełniony monetami, w którym to też jest skrzynia również wypełniona skarbem. Kolejne sceny ukazują już pusty skarbiec, jest tylko w nim pełna skrzynia monet.
W czasach, kiedy rozgrywa się akcja serialu radionawigacja była używana od lat, a astronawigację traktowano jedynie jako środek pomocniczy, jednak w odcinku "When You Fish Upon A Star" kot Spaślak by zmylić sterników wypuszcza świetliki tworzące na niebie mylące gwiazdozbiory, które poprowadziły statki na mieliznę.
Brygada RR znaczy "Brygada Ryzykownego Ratunku".
"Drużyna RR" to serial animowany, który po raz pierwszy na ekranach polskiej telewizji znalazł się z początkiem 1991 roku i emitowany był w ramach niedzielnej Wieczorynki ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 88%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.