serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Brygada RR

Chip 'n Dale Rescue Rangers
1989 - 1992
22m
7,5 14 968
ocen
7,5 10 1 14968
Pięcioro przyjaciół tworzy grupę zwalczającą przestępczość oraz broniącą słabszych. Zobacz pełny opis
Brygada RR zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

Chip i Dale to dwie malutkie wiewiórki, które wraz z przyjaciółmi: myszą Gadżet - dziewczyną, która zaopatruje całą drużynę w przeróżne gadżety: jak małe samoloty, broń i wiele innych urządzeń; myszą Jackiem - silnym mężczyzną, który jest bardzo uzależniony od sera i małą muchą Zipperem; tworzą drużynę RR. Przeżywają wiele niesamowitychChip i Dale to dwie malutkie wiewiórki, które wraz z przyjaciółmi: myszą Gadżet - dziewczyną, która zaopatruje całą drużynę w przeróżne gadżety: jak małe samoloty, broń i wiele innych urządzeń; myszą Jackiem - silnym mężczyzną, który jest bardzo uzależniony od sera i małą muchą Zipperem; tworzą drużynę RR. Przeżywają wiele niesamowitych przygód, walczą z drobną przestępczością, którą miejscowa policja uważa za zbyt małą, jak również rozwiązują duże kryminalne sprawy. Często ich przeciwnikiem jest profesor Nimbul i Gruby Kot wraz ze swoim gangiem. Ten serial Disney'a składa się z 65 odcinków.

na podstawie
Kevin Hopps (materiały do scenariusza, historia) / David Wise (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Walt Disney Television Animation
tytuł oryg.
Chip 'n Dale Rescue Rangers
inne tytuły
W jednym z odcinków Rocky i Dale znajdują skarbiec wypełniony monetami, w którym to też jest skrzynia również wypełniona skarbem. Kolejne sceny ukazują już pusty skarbiec, jest tylko w nim pełna skrzynia monet.
W czasach, kiedy rozgrywa się akcja serialu radionawigacja była używana od lat, a astronawigację traktowano jedynie jako środek pomocniczy, jednak w odcinku "When You Fish Upon A Star" kot Spaślak by zmylić sterników wypuszcza świetliki tworzące na niebie mylące gwiazdozbiory, które poprowadziły statki na mieliznę.
Brygada RR znaczy "Brygada Ryzykownego Ratunku".
"Drużyna RR" to serial animowany, który po raz pierwszy na ekranach polskiej telewizji znalazł się z początkiem 1991 roku i emitowany był w ramach niedzielnej Wieczorynki w bloku "Walt Disney przedstawia". Mimo iż "Brygada RR" skierowana jest głównie do najmłodszych widzów, przyciągnęła przed ekrany i starszą widownię, głównie za sprawą dobrego... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

i tą piosenkę

Kochałam te bajkę i grę, super czasy

TOP

ocenił(a) serial na 10

wymieniamy najlepsze kreskówki klasyczne ze zwierzęcymi bohaterami i to obj z jakiej wytwórni lub kraju:
-Legends of treasure island (1993)
-Darkwing Duck
-Kacze Opowieści
-Max i szczurza ferajna
-Brygada RR
-Talespin
-Eckhart mysz o wielkim sercu

na jedynce tą bajkę zawsze tytułowali jako chip i dale a nie jako brygada RR,więc jestem przyzwyczajony do tej nazwy na której się wychowałem,choć możliwe że takie bylo po prostu nasze polskie tłumaczenie by lepiej trafiało do ucha,a wy jak sądzicie która nazwa lepsza i czy nie powinno zmienic nazwy bajki moderatorzy...

więcej

Klasyk dzieciństwa

ocenił(a) serial na 6

Jak w temacie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones