PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 295
ocen
6,4 10 1 57295
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Porażka

ocenił(a) serial na 1

Szajs , Szajs i jeszcze raz szajs. Byłem pewien, że jak się za to zabiorą polacy to wyjdzie z tego zwykłe gówno. Ale dla takich jak wy przedwcześnie nie oceniałem pomimo tego, że wiedziałem jak będzie. No i się nie pomyliłem. Teraz po oglądnięciu mogę wstawić zasłużone jeden, w niczym nie dorasta wersji amerykańskiej i pozostałym. Mam nadzieję, że w porę się opamiętają i zaprzestaną produkcji tego badziewia.

ocenił(a) serial na 9
Batik

Moim zdaniem nie jest źle. To dopiero początek.
Pzt. i tak amerykańska wersja to nie to co oryginał, czyli kolumbijska.

ocenił(a) serial na 1
s0nka

Oczywiście, masz rację. Tamta była świetna, Amerykańska już nie jest taka dobra ale naprawdę super się ogląda i już w pierwszym odcinku wprowadzili wiele tajemnic no i było śmiesznie. A tutaj, wszystko wydaje mi się jakieś totalnie sztuczne, humor taki jakby na siłę chcieli coś śmiesznego tam dać a i tak nie wyszło. Żeby nie było zobaczę jeszcze parę odcinków aby mieć pewność co do serialu. Bo nie jestem z tych co oceniają książkę po okładce. Na razie poniżej najmniejszych oczekiwań. Zobaczymy jak będzie dalej.

Batik

Przyznaję się bez bicia, że oglądałem oryginalną Brzydulę. To był niesamowity kicz, ale bohaterowie byli sympatyczni, a sam serial tak niesamowicie zabawny, że do dzisiaj wspominam perypetie Betty.

Polska wersja miała być wzorowana właśnie na wersji kolumbijskiej ale po pierwszym odcinku jakoś tego nie widać.

Zresztą to nieistotne. Ula, przynajmniej w moim odczuciu, w ogóle nie budzi sympatii, jest kompletnie nijaka i bezpłciowa. To samo z całą resztą bohaterów. A tak w ogóle kto wpadł na pomysł obsadzenia Włodarczyka w roli ojca? Wygląda jak jakiś żul, gdzie mu tam do zwariowanego ojca z wersji oryginalnej który tańczył do tanga puszczanego z winylowej płyty.

Bez oceny, BrzydUla wygląda po prostu źle i tyle.

ocenił(a) serial na 1
Batik

Dokładnie takie same miałem przeczucia i nie zawiodłem się na nich . Porażka na maksa. Na pewno nie będę tego dalej oglądał tym bardziej że zaczął się nowy sezon Ugly Betty

SyNtEr

spodziewałam się tak jak wszyscy tutaj czegoś więcej. Serial na razie jest porażka. Gra aktorska na najniższym poziomie. teksty infantylne, udające śmieszne. A poczatek tragiczny.

ocenił(a) serial na 10
Batik

Porównujecie do innych wersji, ale producenci podkreślali, że to nie ma być skopiowana kolumbijska wersja, tylko coś innego. Ja patrze na to tak, jakby to była zupełnie nowa produkcja, a nie sitcom.

Narazie nie jest zle. Uważam, że póki co sympatyczny serial na nudne popołudnie.

ocenił(a) serial na 1
hieronim_ekert

Dzisiaj oglądnąłem ten badziew po raz drugi. Dałem szansę serialowi. Oglądałem z maksymalnym znudzeniem a jak przyszedł ojciec i zaczął oglądać ze mną do maks znudzenia doszło jeszcze maks zażenowanie. Już minęły dwa odcinki a ten infantylny, plastikowy serial z drewnianym aktorstwem nie wywołał u mnie uśmiechu na twarzy ani na sekundę.

I nie myślcie sobie, że jestem jakiś krytyczny wobec seriali i filmów bo ja mam naprawdę niskie wymagania co do tego. Ale jednak nawet tych niskich wymagań serial nie do sięgnął. Powiedzcie po co siedzieć przed TV i mówić "serial na nudne popołudnie", wiesz ile w to nudne popołudnie można rzeczy robić zamiast marnować czas na ten chłam?!

Jeśli serial nie jest kopią to dlaczego producenci ograniczyli się do identycznych postaci i fabuły tylko ze zmienionymi realiami? Zupełnie inna produkcja? Prawda jest taka, że to gówno żeruje na popularności zagranicznej brzyduli. Te dwa tragiczne odcinki oglądnąłem tylko z szacunku dla poprzednich Betty. Ale wszystko ma swoje granice.

Jeśli to nie sitcom to niby co? Serial nie jest śmieszny, ani straszny, smutny albo romantyczny też nie. Więc czego mam się po nim (nie)spodziewać?

Wolę oglądnąć sobie nowy sezony ugly Betty ze wspaniałym bumorem, świetnym aktorstwem, ciekawą i wciągającą fabułą oraz z prawdziwymi świetnymi gwiazdami w obsadzie.

Danie które zaserwowało nam TVN wolał bym jak najszybciej zwrócić i zapomnieć, że kiedykolwiek skosztowałem.

Batik

Mnie na przykład drugi odcinek rozśmieszył, ale nie tym co chcieli twórcy.

Na przykład pokaz mody wielkiej, znanej marki odnoszącej sukcesy w Polsce i we Włoszech na którym było kilkanaście osób? Chyba nie mieli kasy na statystów.

Albo końcowa akcja wybuchającym samochodem. Chociaż w tym momencie bardziej miałem ochotę zapłakać nad poziomem tego serialu.

Więcej oglądać nie zamierzam. DNO.

ocenił(a) serial na 10
Batik

sami jestescie jedno wielki DNO matoly

idzcie sobie poogladac M jak Milosc to dopiero serial na poziomie O_O

Ja bardzo lubie ten serial i moge to powiedziec po 3 odcinkach ;p
podoba mi sie strasznie..bardzo fajna kreacja Uli
taka sympatyczna szkoda tylko ze nie udalo sie tworcom ukryc bardziej jej urody
Bo niby ma byc brzydka a i tak widac ze jest bardzo ladna tak naprawde xD
i jeszcze jedno ja jakos nie siadam przed TV by smiac sie do utraty oddechu o_O nawet jesli ten serial ma byc smieszny to ja mam to gdzies
Jest bardzo sympatyczny i fajnie sie oglada...a na dodatek po kazdym odcinku chce ogladnac nastepny czyli jednak wciaga ;]

ale do jednego sie zgodze !!! Zawada wyglada jak wiejski żul seryjnie
.__. #

ocenił(a) serial na 1
wookie89

Więc przepraszam, ale po co siadasz przed telewizor? Nie powiedziałem, że ze śmiechu chcę zrywać boki ale po prostu wymagam jakieś minimum od tej wiochy(serialu). M jak Miłość to prawdziwa mistrz polskich seriali. Pokazuje prawdziwe oblicze wszystkich polskich seriali, czyli DNO. Ogólnie polskie seriale to syf. Oczywiście zdarzają się też dobrze zrobione seriale, żeby się ktoś nie czepiał, że tak uogólniam, ale niestety większość to totalny syf tak jak Jolanta Rutowicz.

Wracając to tematu. Skoro serial nie spełnia swojej powinności to po co marnować na to gówno czas? Widzę, że ty po prostu lubisz siedzieć przed tv i gapić się w ruchome obrazy, i to już wystarczy aby serial cię wciągnął. ŻAL

ocenił(a) serial na 10
Batik

Tak sie jakos sklada ze wogole nie ogladam seriali

ogladalem moze 3 jakies brazylisjkie w calym zyciu
w tym oryginalna brzydule i naprawde to bylo kapitalne
ale oni tam potrafia seriale robic ;p
a tu sobie mysle BrzydUla w wersji PL
czemu nie
no i spodobalo mi sie
ale na pewno nie marnuje czasu na ogladanie glupich seriali w TV
to jednak jest naprawde fajnie zrobione i co ztego ze troche niektorym sie nie podoba
ja lubie i tyle
zwlaszcza dzis po odcinku nr 5
masakra teraz to sie naprawde usmialem czyli jednak oprocz tego ze wciaga to jednak jest smieszny ten serial i koniec mojej kwestii.
ty nie musisz ogladac i zgodze sie z twoja krytyka bo masz do tego prawo

takie wyniszczajacew klutnie do niczego nie prowadza, nie podoba sie-nie ogladaj ja natomias zamierzam i bede czerpal radosc z kazdych 20 minut codziennego nudnego popoludnia. :)

ocenił(a) serial na 1
wookie89

Wreszcie użyłeś odpowiednich argumentów i szanuję twoje zdanie. Na razie nie ma zamiaru tego oglądać ale zawsze robię sobie nadzieję, że za jakiś czas puszczę TVN na brzydulę a tu... może akurat zostanę mile zaskoczony bo coś się poprawi i jednak będzie nieco lepiej.

Widzę, że serial znalazł swoich zwolenników, spodziewałem się tego. Ja jednak na razie zdania nie zmienię bo serial zwyczajnie mi się nie podoba ale jak już napisałem powyżej, może kiedyś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones