PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 295
ocen
6,4 10 1 57295
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Niestety, niewesoła sytuacja materialna zmusiła mnie do statystowania podczas kręcenia jednego z odcinków serialu.
Osobiście nie znoszę Tefałenu i jego kretyńskich serialików, ale cóż było robić - statystowałem przy 2 scenach.
Co do aktorów, którzy grali to niestety nie znałem żadnego. Potem dowiedziałem się, że jedną z aktorek była Małgorzata Socha.
Najwięcej scen kręcił pan Filip Zylber - reżyser z miasta Łodzi.
Serial zbija niesamowitą kasę, ale statyści dostają malutko, ledwie 50zł za 11h czekania w pogotowiu. Może zamiast zatrudniania agencji lepiej bezpośrednio zatrudnić ludzi i dawać im godziwą stawkę?

ocenił(a) serial na 3
Diallo

no i co ? Wypłakałeś się już ? Chcesz to idziesz, nie chcesz nie idziesz. ;)Robią kasę na baranach, bo dają się sprzedać za 50zł na ponad 12 godzin. Jakby ludzie mieli honor to by się nie godzili na taką stawkę i by ją podniesli. A tak skoro idą to znaczy, że im to nie przeszkadza. A z puntku widzenia gościa od castingu skoro przychodzą jemioły za 50zł to po co coś zmieniać. A zawsze można spróbować jeszcze zejść do 40, albo 35 jak w przypadku maratonu uśmiechu.

Robią kasę na tych, którzy dają na sobie zarobić. Jakby ludziom nie pasowało to by nie przychdzili, aż cena byłaby zadowalająca, ale widocznie pasuje, bo przychodzą. A nasz naród jest taki, że i za 30zł przyjdzie.

ocenił(a) serial na 9
Redgard

Młehehe, no właśnie. Nie marudź, że mało, tylko ciesz się, że Cię zaszczyt kopnął : D I jeszcze Ci za to zapłacili. W sumie statystowanie sposobem na zrobienie pieniędzy nie jest, raczej dobrym sposobem na spotkanie swoich idoli ze srebrnego ekranu ;p

mantynka

Swoich idoli to mogę spotkać w Indiach, choć i tak na obejrzenie Shahrukha Khana nie ma szans :)
A te pseudogwiazdy z seriali Tefałenu czy Polsatu nijak się mają do określenia "idole".

Ale jak kogoś kręci kicz i chciałby w tym uczestniczyć to proszę bardzo:
abestudio@op.pl

ocenił(a) serial na 9
Diallo

Więc czemuż, ach czemuż zabierasz taką cudowną okazję ludziom, dla których znalezienie się 'w telewizorze' wśród tak 'znakomitych' aktorów jak Bobek (z całym szacunkiem dla jego przystojnej buźki :D) czy Kamińska jest spełnieniem marzeń?! :D Zwłaszcza że z tego co piszesz lepsze pieniądze można zarobić wszędzie ;P

ocenił(a) serial na 1
Diallo

Uważam, że niektórzy mogą chcieć statystować za te marne 50zł bo lubią ten serial... A ogólnie, to sam brałem udział w annie maryji wesołkowskiej :P student musi kombinować mamonę :P

jeżeli możesz, to napisz mi na maila (bartoss87@gmail.com) jaka agencja ma umowę na brzydulę ;)

Pozdro!

Diallo

Cześć
Napisz proszę skoro statystowałeś w Brzyduli jak się tam dostałeś przez jaką agencję.

Diallo

napisze jak się dostać na statystowanie do brzyduli??? Please

Diallo

Szanowny Jacku mój statysto, byleś jeden raz na planie filmowym ode mnie i na samym początku niestety już byłeś niezadowolony z samego planu. Plan jak pamiętasz był na Pradze Północ. NIKT CIĘ NIE ZMUSZAŁ do statystowania ,ZGŁOSILES SIE, więc zaproponowałem Ci pracę .
Jeśli tak bardzo Ci się nie podobało-wybacz (jesteś jednym z nielicznych). Oczywiście masz prawo wypowiadać się na forum w jaki sposób tylko chesz natomiast ,jezeli chodzi o kwestię zatrudniania bezpośrednio -NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚĆI, no chyba,że byłbyś aktorem, więc bardzo Cię proszę żebys się zastanowił ,bądź nie pisał takich rzeczy nie znając realiów.

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Diallo

Teraz kręci się Brzydula 2, więc jeśli ktoś chce postatystować na planie polecam POPCORNFILM :)

admirreu

Dzięki :) Wow, ale temat odgrzebałeś/aś, hehe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones