PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328341}

Brzydula Betty

Ugly Betty
6,7 15 760
ocen
6,7 10 1 15760
6,0 4
oceny krytyków
Brzydula Betty
powrót do forum serialu Brzydula Betty

beti jest dla mnie dziwna.
ma miliard problemow i zawsze cos jej nie pasi , nie wkurza was ??

i chodzi z takimi fajnymi chlopakami , a jest taka nudna.
ten od kanapek był wrr. dobrze ze bobbi sie jej nie dał :D:D

a najlepsza amanda no i mark.

ocenił(a) serial na 9
yoddha

Zgadzam się z Tobą. Amanda i Mark - mistrzostwo ;)
A Betty rzeczywiście ma ciągle jakieś problemy, a już najbardziej to z tą rodzinką ;)

ocenił(a) serial na 6
Optimiste

Ja też uważam że postać Betty w tej wersji jest trochę marudna. W wersji kolumbijskiej to ta brzydula miała okropnie w życiu wszyscy w szkole się z niej śmiali ,facet się założył o nią o pieniądze,że się z nią prześpi. Ta to miała problemy a tu w amerykańskiej ma pełno chłopaków tylko pozazdrościć. Ciekawe jakby nakręcili ten film trochę inaczej jak by to było jakby Betty nikt nie chciał nie miała tylu chłopaków a Daniel się w niej zakochał tak po prostu. Moim zdaniem zaczął coś do niej czuć widać to było na przed ostatnim odcinku i ostatnim tylko serial tak głupio zakończyli,że szok (: Nie dziwie się zresztą bo Betty zaczęła ich nudzić ostanie odcinki były takie nudne jakoś śmiać mi się nie chciało. Najbardziej podobały mi się pierwsze 2 odcinki ostatniej serii bo ostatni mi się nie spodobał a szkoda.

ocenił(a) serial na 10
yoddha

Też uwielbiam duet Amanda-Marc, ale nie zgodzę się co do Betty. Właśnie za plus tego serialu podałabym fakt, że Betty nie zakochała się w Danielu od początku, ani nie związała na dłużej z żadnym chłopakiem, którego przewidział scenariusz i pomimo swojego wyglądu nie rzuciła na pierwszego lepszego. Osobiście uważam, że każdy z jej partnerów był dla niej za głupi i dobrze zrobiła, że kopnęła ich wszystkich w tyłek. Myślę, że końcówkę rozegrano mistrzowsko, bo tak naprawdę to chyba Daniel był dla niej najważniejszy i z wzajemnością, i jakoś to sobie poukładali już poza kadrem :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones