PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677507}

Burza

La Tempestad
7,1 1 219
ocen
7,1 10 1 1219
Burza
powrót do forum serialu Burza

I ♥ BURZA

ocenił(a) serial na 10

Mam obsesję na Burzę jak Hernan na Marinę. Oglądałam telenowele takie jak Prawo pożądania, Marina, Burza. Oglądałam wszystkie odcinki burzy i stwierdzam, że jest najlepsza. Nie wyobrażam sobie innej aktorki, która miałaby grać Marinę. Ona, mimo że nie jest aktorką z zawodu tylko miss, świetnie odgrywa swoją rolę! Jest rewelacyjna i niezastąpiona. Burzę postanowiłam obejrzeć z ciekawości, pierwszy odcinek nie przypadł mi do gustu, jednak z kolejnym odcinkiem pokochałam tę telenowelę i ciężko będzie mi się z nią "rozstać". Gdy pomyślę, że jeszcze tylko tydzień, chce mi się płakać. Przywiązałam się do niej i czuję, jakbym przeżywała razem to wszystko z nimi. Porównując nasze polskie seriale typu m jak miłość, klan, pierwsza miłość to nawet nie zasługuje to na napis z wielkiej litery... kompletne dno. I mówimy tu o aktorach, którzy skończyli nawet wyższe szkoły aktorskie, bla bla bla. Można stwierdzić, że jest to beztalencie przy grze Mariny. Nie wiem jakim sposobem seriale typu klan mają po kilka tysięcy odcinków, a Burza zaledwie 121.. Mam nadzieje, że Marina będzie się rozwijać i jeszcze ją gdzieś zobaczę! ♥ BURZA 10/10

ocenił(a) serial na 9
deeesire

Powiem Ci, że mi też mega się ta telka wkręciła, oglądam również od pierwszego odcinka, żadnego nie opuściłam, oglądam też powtórki na drugi dzień, a wcześniej nawet po hiszpańsku, więc obsesja jest :D Ale mogłabym mieć więcej takich obsesji :)
Co do Xmeny, to również uważam, że radzo sobie świetnie jak na to, że aktorką nigdy nie była. Na dodatek gra dwie role, rzucili ją na głęboką wodę, ale poradziła sobie bardzo dobrze :) Z tego co słyszałam w niedawnym wywiadzie, to Ximena mówiła, że dostała teraz jakiś scenariusz do do czytania do telki i że jest bardzo ciekawy, więc pewnie go przyjmie :) szczegóły ma podać już niedługo :)

Anetaaa_4

Mnie też Burza wkręciła.
Z tym że pierwsza połowa stanowczo bardziej mi się podobała niż dużo słabsza i nudniejsza druga.
Ximena świetnie zagrała.

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

U mnie to tak pół na pół, raz było ciekawiej, raz mniej, ale i tak dla mnie świetna telka! :)

Vanessa100

Nie no, nie mów tak. Teraz w tej telce jest najbardziej interesująco, chyba od początku. Hernan wreszcie ma okazję się pokazać z 'jak najlepszej' swojej strony :D

skierka

Tylko, że do "słabszej drugiej połowy" nie zaliczam obecnych końcowych odcinków, które rzeczywiście są ciekawe.

ocenił(a) serial na 10
Anetaaa_4

O jeju!! to świetnie, ale mnie ucieszyłaś teraz tą wiadomością, oby to była prawda. A gdzie to wszystko wynalazłaś? :) Na Twitterze? Bo chyba tylko tam i na Instagramie można ją "wyrwać". Ja czytałam, że musieli podchodzić kilka razy do odgrywania scen z nią, ponieważ "nie dawała sobie rady" ale nadrabiała urodą. Podobno Hernan strasznie się denerwował jak miał z nią role odgrywać, bo jest to doświadczony aktor i przeszkadzało mu to. No cóż, musiał się poświęcić :) I też co do wątku Mariny i Damiana, tak strasznie pasują do siebie, że jak wyczytałam, że mają romans to się ucieszyłam :D Wiem, że ma żone i dwojkę dzieci, ale uwielbiam ich ♥

ocenił(a) serial na 9
deeesire

Co do tych ,,plotek'', że były problemy itp, to guzik prawda, oglądałam wywiady z Ivanem i Williamem i mówili, że to kompletna bzdura, zarówno jeden jak i drugi byli zdania, że Ximena jest mega zdyscyplinowana i bardzo dobrze sobie radzi i że żadnych problemów z nią nie było. Ivan nawet raz stwierdził, że życzyłby sobie więcej takich aktorek jak ona :)
A co do reszty Twojej wypowiedzi, to na YT bądź na stronach internetwych, w których można było zobaczyć wywiad z jakichś imprez z nią, stąd wiem :)

ocenił(a) serial na 10
Anetaaa_4

Rozumiesz po hiszpańsku czy są napisy? Jeśli tak to zabieram się do oglądania (ale już jutro :D), bo tak się przywiązałam do niej, że dla mnie to olbrzymia radocha obejrzeć coś znowu z jej udziałem. Jednak pewnie jak nagra coś jeszcze w tym roku, to u nas może pojawi się za 2 lata :)

ocenił(a) serial na 9
deeesire

Co prawda nie uczyłam się nigdy hiszpańskiego, ale oglądając telki dosłownie od 5 roku życia, a teraz mając 22 lata, ten hiszpański mi się tak wkręcił, że może nie perfekcyjnie, ale wszystko ogarniam co mówią i nie mam zbytnio problemów ze zrozumieniem :)

ocenił(a) serial na 10
deeesire

W KAŻDYM ODCINKU się coś dzieje, ZAWSZE. Jest takie napięcie, że aż sama to wszystko przeżywam. I nie mogę znieść tej myśli, że już niedługo koniec.. Będziesz oglądała nową telenowelę? :) Ja raczej nie, bo mam taką myśl, że już nic nie będzie lepszego od Burzy i szkoda czasu się tak w to wkręcać. A jeszcze czytałam o tej nowej troche i jest dla mnie beznadziejna :) No ale dużo się wypowiedzieć nie mogę :P

ocenił(a) serial na 9
deeesire

Ja postanowiłam, że pooglądam kilka odcinków, jeśli mi się spodoba, to pewnie będę oglądać, tymbardziej, że lubię Anę Brendę, jednak z drugiej strony nie przepadam za Danielem Arenasem :) No ale jakby była ciekawa, to czemu nie :)

ocenił(a) serial na 10
deeesire

Poważnie mówisz? Ja niektóre slowa rozumiem, takie podstawowe ich, też własnie z telenowel. Uczę się francuskiego i mają bardzo podobny język :) Chociaż moim marzeniem jest nauczyć się własnie hiszpańskiego i zamieszkać w takim miasteczku jak Nuestra senora del mar :D No mówiłam, obsesja.....

ocenił(a) serial na 9
deeesire

hahah ja to w ogóle, kocham Hiszpanię itp :) Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane się tam pojawić, a może i nawet zamieszkać :D Chciałabym kiedyś mieć okazję przeprowadzić wywiad z moimi ulubionymi aktorami, bo ukończyłam dziennikarstwo i to jest takie jedno z moich marzeń :)

ocenił(a) serial na 9
deeesire

Ximena poradziła sobie bardzo dobrze. Ivan w jednym z wywiadów mówił, że dobrze się z nią pracowało i jest profesjonalistką. Nie przepadam za Williamem, ale jakoś go znoszę. Hernan to najciekawsza postać w całej telce, uwielbiam go tak samo jak Esther. Będzie mi brakować tej telenoweli ze względu na nich. Mam nadzieje, że Ximena dostanie jakąś ciekawą role, chciałabym żeby zagrała czarny charakter :D

ocenił(a) serial na 10
angelboyer

o jeju, ja też :D tutaj taka słodka, niewinna, ale mogłaby być morderczynią :D <3

angelboyer

"Mam nadzieje, że Ximena dostanie jakąś ciekawą rolę, chciałabym żeby zagrała czarny charakter :D"
Ja też bym tego chciała ;)
Myślę, że świetnie zagrałaby czarny charakter ((była bardzo przekonująca jako arogancka i krnąbrna Magdalena)

Chciałabym też, żeby Ivan Sanchez dostał jakąś fajną rolę w dobrej telce i żeby jego kariera się rozwinęła.
Przecież dużo słabsi od niego aktorzy (którzy bardziej wyglądają niż grają) mają dużo więcej ról niż on.

I jest atrakcyjny. Jego romantyczne, urocze spojrzenie jest bezcenne ;) Ma cudowne oczy.

ocenił(a) serial na 5
deeesire

A mi nie jest ano trochę przykro, że "Burza" się kończy. Wręcz przeciwnie - odliczam dni do końca. Po pierwsze dlatego, że telka była słabiutka i niczyja uroda tego nie zmieni, a po drugie dlatego, że w końcu poleci moje ukochane "Dzikie serce" z najpiękniejszą Aną Brendą i mega przystojnym Danielem. I w końcu (w opozycji do "Burzy") będą to aktorzy, którzy nie tylko dobrze wyglądają, ale także potrafią grać.

ocenił(a) serial na 10
Edi13

A kto nie umie grać w Burzy? :) To, że ktoś nie ukończył szkoły aktorskiej to nie umie już grać? Oglądałaś w ogóle Burzę? :) Nie sądzę, że Ana Brenda jest najpiękniejsza, dla mnie zdecydowanie Ximena :) No ale cóż, są różne gusta, o których się nie dyskutuje :)

ocenił(a) serial na 5
deeesire

W "Burzy" nie umieją grać m.in. Ximena i Willy Levy. Kursy doszkalające niestety nic nie dały. Z resztą wyniki oglądalności mówią same za siebie. "Burza" emitowana w najlepszym czasie antenowym przegrała z "Dzikim sercem", które miało najgorszy czas na antenie przeznaczony dla telenowel.
I owszem, obejrzałam wszystkie 116 odcinków wyemitowanych jak dotąd w Polsce.
Też uważam, że Ximena jest piękna, ale to za mało, żeby grać główne role. Marina była przede wszystkim bardzo drewnianą i nijaką protagonistką

deeesire

Jestem po obejrzeniu 4 odcinków "Corazon indomable" i tak jak Ty uważam, że Ana Brenda Contreras nie jest najpiękniejsza. To znaczy jest ładna, ale nie jakoś bardzo.
Wolę urodę Ximeny.

ocenił(a) serial na 9
Edi13

oczywiście o gustach się nie dyskutuje, każdy ma swoje zdanie :) Jak dla mnie w ,,Burzy'' są świetni aktorzy, Daniela Romo, Cesar Evora, William Levy tez dla mnie spoko, Ximena poradziła sobie doskonale, a trzeba pamiętać, że nawet szkoły aktorskiej nie miała, więc szacunek, tym bardziej, że rzucili ją od razu na głęboką wodę i dali dwie role. Już nie wspomnę o Ivanie, który jest tak genialnym aktorem, że nawet nie ma co dyskutować na ten temat :) Za rolę Hernana powinien dostać jakąś nagrodę :)

użytkownik usunięty
Anetaaa_4

Mnie również Burza wkręciła.. Szkoda że to już koniec , bo telka jest naprawdę MEGA :) Obsada świetna: Mariana Seoane , Iván Sánchez , Daniela Romo , Laura Carmine , William Levy , i wiele więcej , nie zapominając o pięknej Ximenie Navarrete , która świetnie odegrała podwójną rolę :) Telenowela megga :)

ocenił(a) serial na 9

Zgadzam się w pełni! :)

deeesire

widzę komentarz,że każdy odcinek "trzymał w napięciu"..no bez przesady :x niektóre były tak nudne,że nie chciało się oglądać xd
Hernan rzeczywiście świetny aktor...ten jego obłęd w oczach :)
Ximena aktorsko średnio...wolę ją w roli Magdaleny :)
Po Burzy chętniej wolałabym zobaczyć "La Gata" z Maite Perroni i Arenasem niż "Corazon Indomable" xd

użytkownik usunięty
izabela11223

Też wolałbym "La Gata" , ale "Corazón Indomable" było wielkim hitem , więc może być ciekawą telką , chociaż nie jestem do niej przekonany :)

ocenił(a) serial na 10
deeesire

Też uwielbiam burze, a Ximena moim zdaniem gra świetnie. I w roli Magdaleny i w roli Mariny ją uwielbiam :) Williama to zawsze uwielbiałam, w każdej jego roli. Ogólnie uważam, że obsada jest świetna! :)

asia94_1994

Według mnie aktorsko wszyscy sobie tu nieźle poradzili.
Ale najlepiej genialny Ivan Sanchez oraz Cesar Evora.

Ximena - na początku była drętwa, narzekałam na nią, ale potem od odcinka z pożarem rozkręciła się i zaczęła dużo lepiej grać.
Świetnie zagrała i Marinę, i Magdalenę (ciekawsza była postać Magdaleny)
Jak na amatorkę super.
Nie wiem, czy ja bym tak dobrze zagrała jak ona ;) Chyba nie ;))
Chciałabym, żeby Ximena zagrała teraz w kolejnej teli, najlepiej czarny charakter (była bardzo przekonująca jako arogancka i krnąbrna Magdalena)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones