PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469077}

Być człowiekiem

Being Human
7,1 2 722
oceny
7,1 10 1 2722
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

Na początku serial wydawał mi się ciekawy. To znaczy sam pomysł mi się spodobał. Wilkołaki,
wampiry i duchy były zazwyczaj przerażające (nawet w tym ludzkim wcieleniu), a tutaj nie za bardzo,
ale później zaczęło mnie to irytować (może dlatego, że miałam nadzieję, że np. wilkołak przestanie
być takim gamoniem). Ale to co się stało w bodajże 3 odcinku pobiło wszystko. Wilczek zaczął się
rzucać o kontakty z wampirem. Na litość boską! To jego PRZYJACIEL, nie niańka. Przyjaciel ma Cię
wspierać, wysłuchać, nie uczyć podrywać dziewczyny. Scenariusz tego odcinka mnie totalnie dobił. I
jeszcze zniechęciło mnie to co się stało z duchem. A raczej to co zrobił wilczek, kiedy dowiedział się,
że ten drugi wilkołak dobierał się do ducha. Czy oni się wreszcie ogarną? Czy wilczek przestanie być
takim gamoniem i pokaże, że ma za przeproszeniem jaja, duch przestanie mieć problemy
emocjonalne, nie wiadomo skąd wzięte, a wampir zmądrzeje?

użytkownik usunięty
gtagirl

Nie, nie przestanie. Bo oni prócz tego, że są potworami z legend są przede wszystkim ludźmi, ze swomi słabościami. O tym jest ten serial. I tak Georgie jest i będzie gamoniem choć wykaże się w paru odcinkach nielada odwagą, Annie jest słodka i uczuciowa, ale też potrafi pokazać pazur (końcówka 1x5 jest genialna), a Mitchell... cóż. Mitchell jest cudowny, ale cóż, jest ćpunem, a w jego wypadku narkotykiem jest krew. Także do końca będzie walczył ze swoim uzależnieniem, raz z większym, raz z mniejszym skutkiem.

Ależ ja chcę, żeby mieli swoje słabości, problemy. Nawet bardzo. Oprócz tego chciałabym się zacząć bać wilczka i bardziej wampira. Kiedy obejrzałam "Wywiad z wampirem" czułam strach i niesamowite napięcie nawet wtedy kiedy nikt nikogo nie krzywdził. Ten film był tak genialny! I to było naprawdę fajne. To po pierwsze. Po drugie bardziej od tego, że wilczek jest gamoniem, zdenerwował mnie scenariusz trzeciego odcinka. Bardzo, ale to bardzo nie lubię kiedy dorośli mężczyźni zachowują się jak małe dzieci (to nie dotyczy tylko tego serialu ;))

użytkownik usunięty
gtagirl

Jeśli chcesz czystego horroru to to serial dla ciebie raczej nie jest bo nie o tym on jest :)

ocenił(a) serial na 6
gtagirl

Lepiej obejrzeć drugą wersję (US chyba). W moim mniemaniu jest o wiele lepsza:)
A ta wersja mnie interesowała, ale się znudziłam jak coś tam było podobnego do tego (nie pamiętam) że przyjaciel zabił przyjaciela czy coś - i to mnie tak zirytowało, że już nie oglądałam dalej. Niedawno włączyłam jednak odcinek tej wersji w TV (myśląc że to ta druga-lepsza) i nadal mnie w ogóle już nie ciekawi - choć lubię seriale fantasy - zresztą widać to po tym jak podoba mi się wersja us. ( i inne seriale tego/podobnego typu).

monika1144

Jak znajdę wersję US, to obejrzę. Ja mimo naprawdę wielkiej irytacji jednak spróbuję jeszcze raz podejść do tego serialu.

ocenił(a) serial na 6
gtagirl

Ja ją oglądam tutaj: http://www.twoje-seriale.tv/being_human_us/sezon_1/odcinek_1.html
:)

monika1144

Dziękuję za link ;)

ocenił(a) serial na 6
gtagirl

Nie ma za co :)

ocenił(a) serial na 6
gtagirl

Nie ma za co :) A tutaj drugi link, ponieważ niektórych odcinków po prostu nie ma dodanych: http:/ /zalukaj. tv/sezon-serialu/being_human_us,259/
(uwaga na niepotrzebne spacje)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones