PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469077}

Być człowiekiem

Being Human
7,1 2 722
oceny
7,1 10 1 2722
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

Serial anulowany

ocenił(a) serial na 9

Zła (albo i nie, jak kto woli) wiadomość dla fanów serialu. BBC postanowiło anulować serial.
Data wyemitowania finału nie jest jeszcze ustalona, ale zważywszy na to, że do końca już tylko
4 odcinki, nie trudno się domyślić, że będzie to niedługo. Oto oficjalne oświadczenie:
http://www.bbc.co.uk/mediacentre/latestnews/2013/being-human-end.html

Co o tym myślicie? Ja szczerze mówiąc jestem zawiedziona, bo piąty sezon zaczął się dosyć
dobrze, a w duecie Hal-Tom pokładałam spore nadzieje. Nawet nowy duch, zaczyna zyskiwać
w moich oczach. Z drugiej strony, może to i lepiej. Dziwne, że udało im się utrzymać poziom po
odejściu oryginalnej obsady. Przeciąganie serialu w nieskończoność, mogłoby wszystko
zepsuć.

ocenił(a) serial na 8
TryptOfanatic

Ja jestem trochę zawiedziony, bo już w 4 sezonie spodobał mi się duet Hal-Tom, a teraz z Alex to już naprawdę mocna i zgrana ekipa, która w niczym nie ustępuje poprzednim bohaterom. Naprawdę mogliby nakręcić jeszcze 6 sezon, bo wcale nie czuć zmęczenia materiału, jeśli chodzi o ten serial.

użytkownik usunięty
TryptOfanatic

Fajnie, 5 sezon to totalny niewypał w porównaniu z wersją kanadyjską (o ile w ogóle można tutaj coś porównywać przy takich różnicach w fabule).

ocenił(a) serial na 9
TryptOfanatic

Trochę szkoda... Naprawdę polubiłam nowych bohaterów (nawet Alex z odcinka na odcinek wypada coraz lepiej). Z drugiej strony- Brytyjczycy nie lubią ciągnąć seriali w nieskończoność. Wolą zostawiać widzów z niedosytem i tak chyba będziemy się czuli po zakończeniu 5 sezonu:)

ocenił(a) serial na 9
TryptOfanatic

Trochę szkoda ale w sumie dobrze bo jeszcze by z tego zrobili tasiemiec z idiotyczną fabułą a tak to serial sie skończy i zapamiętamy go jako dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones