PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469077}

Być człowiekiem

Being Human
7,1 2 720
ocen
7,1 10 1 2720
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER.
SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER.
SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER.


Chyba oszaleje. Nie wiem czy będzie 4 sezon a oni mi usmiercili Mitchella!!!
Kurcze. Choc można by się tego spodziewac.............. to się nie spodziewałam.

mariik

Bez Mitchella to już nie będzie to samo...może wymyślą nowego wampira, który mógłby go zastąpić....( ciężko będzie)

MaDza_2

sądze że jeśli będzie, to mitche jakoś wróci z czyśćca.

jajagrzmota

Nie, nie wróci. Uśmiercili go na amen. Aidan Turner/Mitchell dostał rolę w Hogbicie i to niestety koliduje z serialem. :(

ocenił(a) serial na 9
mariik

jakby im zależało to by znaleźli rozwiązanie...
a co do zakonczenia to kurde....jakby G nie mógł tego nowego wampira zabić...tylko M. straszne to było ;(

ocenił(a) serial na 7
yvonne14

Nie dałby rady zabić tego "nowego" nie wiem czy zauważyłaś ale on miał 1000 lat i tak łatwo by z nim nie poszło

ocenił(a) serial na 9
adzia15

no łatwo nie ale ich tam 4ka była wiec myśle że by dali rade. herrick też nie był specjalnie młody a sie udało

yvonne14

Zeby Gorge mogl byc kims w tym serialu musialby znalezc sposob na kontrolowanie swojej...przypadlosci. Chcialbym zeby znalazl sposob na zmienianie sie kiedy chce-mimo ze nienawidze "zmierzchowych" [nie wiem jak innaczej to ujac] posuniec- bo naprawde mam juz dosc tego calego, wilkolaki sa silniejsze niez wampiry ale tylko raz w ciagu miesiaca wiec mozna nimi pomiatac.

ocenił(a) serial na 8
Private

Twoje życzenei się spełniło w pierwszym odcinku 4 serii ;D

loozack

Wcale nie...moze nie zrozumiales co mam na mysli.SPOILER!!!!!! [mozliwe ze na koncu 3 serii sie spelnilo skoro nie wrocil do ludzkiej postaci...ciekawe jakie beda perki przez to ze zostal zmieniony przez "rodowitego" wilkolaka]SPOILER!!!!!!!! chodzilo mi o to ze chcialbym zeby zachowywal moce wilkolaka[nie w pelnej przemienionej formie] przez caly czas a nie tylko raz w miesiacu....to ze raz im wtlukli to bardziej pokazanie glupoty tego wszystkiego...bo co im z tego przyjdzie skoro przez pozostale 29-30 dni w miesiacu wampiry moga zabic wszystkich dookoła wilkolaka z nim wlacznie....w sumie reperkusje tego ataku tez byly, w ktoryms odcinku tego sezonu.

Private

*1 sezonu

ocenił(a) serial na 8
Private

george nie żyje od 4 sezonu ;(

loozack

Heh zapomnialem ze to forum wersji brytyjskiej :P Sorki....Nie ogladalem dawno wersji UK. Ale za duzo sie pozmienialo zeby mnie to dalej interesowalo...nie lubie jak zmienia sie glowne postacie.

W wersji US na koncu 3 sezonu stalo sie to co miedzy SPOILER napisalem. Biorac pod uwage, ze odeszli juz powaznie od wersji oryginalnej mozna chyba spokojnie zalozyc, ze odpowiednik George'a nie zginie zbyt szybko.

Jak wogole zginal George w wersji UK bo nie pamietam?

ocenił(a) serial na 8
Private

ano tak, na początku 4 sezonu. A na końcu Annie przeszła przez drzwi, po tym jak zabiła Eve - córkę Georga i Niny.

loozack

To sie podziało :P

ocenił(a) serial na 9
mariik

tez o tym słyszałam, ale myśle , że byc może wróci pod koniec tej serii kto wie ....

ocenił(a) serial na 8
conowego

Chciałabym, żeby wrócił, ale myślę, że gdyby były na to szanse to zostawiono by otwarte zakończenie typu gdzieś wyjechał albo coś w tym stylu. Zamiast tego był zakołkowany a jak mu powiedział Herrick nie ma już zmartwychwstania z takiego rodzaju śmierci. W każdym razie żal mi Mitchella i wolałabym inne zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
BinBin

myślę, że w tym serialu wszystko jest możliwe i nie tracę nadzieje, że jednak wróci :)

claudie

Strasznie szkoda Mitchella ale myślę że może czasem wrócić jako duch ;)

ocenił(a) serial na 10
celakacja

Nie wróci. Producenci wydali oficjalne oświadczenie, że wątek Mitchella jest już oficjalnie zamknięty. A szkoda. A tak przy okazji, czemu wszyscy mówią do niego po nazwisku?

mariik

Naprzeciwko mojego domu zaczynają właśnie kręcić 4 serię.

zyxe

Czyli gdzie?

ntx

walia, Barry

zyxe

No to zazdroszczę ;) a gdzie można znaleźć jakiekolwiek info na temat 4 sezonu? bo szukam i szukam i nic

ocenił(a) serial na 8
mariik

Ja właśnie skończyłam oglądać 3 sezon i to zakończenie kompletnie wybiło mnie z równowagi fizycznej i psychicznej. Nie ryczałam tak odkąd pierwszy raz obejrzałam Mouline Rouge. Nie widze sensu oglądania następnego sezonu skoro nie będzie w nim Mitchella.

ocenił(a) serial na 8
Speechless123

Trochę z opóźnieniem, ale właśnie czuję to samo...

ocenił(a) serial na 7
Aredhel125

U mnie to samo. Serial dla mnie się skończył, po prostu. Mimo, że momentami denerwujące było to ciągłe miotanie się Mitchella, ale bez niego jakoś tak nie ma sensu dalej ciągnąć. Wolę teraz rozstać się z serialem, niż rozczarować kolejnymi dwoma sezonami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones