Mógłby mi ktoś napisać, czy cały serial ma pozytywne, sensowne i zamknięte zakończenie? Pytam, bo już się kilka razy wkręciłam w serial, który został po chamsku porzucony w połowie i tylko się wkurzyłam :( Nie chcę już więcej zaczynać oglądania bez pewności, że produkcja została dokończona. No i nie lubię smutnych...