PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583523}

Być człowiekiem

Being Human
7,2 4 165
ocen
7,2 10 1 4165
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

Mógłby mi ktoś napisać, czy cały serial ma pozytywne, sensowne i zamknięte zakończenie? Pytam, bo już się kilka razy wkręciłam w serial, który został po chamsku porzucony w połowie i tylko się wkurzyłam :( Nie chcę już więcej zaczynać oglądania bez pewności, że produkcja została dokończona. No i nie lubię smutnych zakończeń, więc takie też odpadają :P
I czy ten główny wampir też zostanie zabity w połowie serialu, tak jak w wersji brytyjskiej, czy fabuła tej wersji jednak się różni od oryginału? Wersję brytyjską oglądałam właśnie do momentu uśmiercenia tego wampira, bo w sumie tylko dla niego to oglądałam i nie chciałabym znów się tak rozczarować (no chyba, że zastąpi go jakiś ładniejszy, bo temu tutaj jednak daleko do Aidana Turnera).

ocenił(a) serial na 8
i_Xa

nie oglądałam brytyjskiej wersji (jedynie 1 odcinek), więc nie mam porównania. Jak dla mnie ta wersja jest o niebo lepsza. Wątki są dopracowane, a z każdym sezonem jest coraz lepiej. Przede wszystkim pokazane jest tu człowieczeństwo głównych bohaterów. I la wszystkie wątki są pozamykane. :) nie powiem Ci jak się kończy bo nie chcę spoilerować :), ale myślę, że będziesz usatysfakcjonowana.

mrowka1504

Dzięki :)

mrowka1504

mrowka1504 Co za idiotyczny komentarz :/
"nie oglądałam brytyjskiej wersji (jedynie 1 odcinek), więc nie mam porównania. Jak dla mnie ta wersja jest o niebo lepsza."
Jakim cudem zabnierasz głos NIE MAJĄC PORÓWNANIA
"Ta wersja jest o niebo lepsza"
I jeszcze taka opinia po zobaczeniu JEDNEGO odcinka oryginalnego serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones