serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Był sobie chłopiec

About a Boy
2014 - 2015
30 min.
6,8 1 055
ocen
6,8 10 1 1055
973
chce zobaczyć
Perfekcyjne życie mężczyzny zachowującego się jak duże dziecko zostaje zakłócone, gdy do mieszkania obok wprowadza się samotna matka z synem. Więcej Mniej
Był sobie chłopiec zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Will Freeman (David Walton) pomimo swojego wieku zachowuje się jak duże dziecko. Po napisaniu tekstu do piosenki, która staje się przebojem, zostaje obdarzony mnóstwem wolnego czasu i finansową niezależnością. Ceni sobie swobodę i nie przejmuje się tym, że jest singlem i nie ma pracy. Jego perfekcyjny świat lega w gruzach, gdy doWill Freeman (David Walton) pomimo swojego wieku zachowuje się jak duże dziecko. Po napisaniu tekstu do piosenki, która staje się przebojem, zostaje obdarzony mnóstwem wolnego czasu i finansową niezależnością. Ceni sobie swobodę i nie przejmuje się tym, że jest singlem i nie ma pracy. Jego perfekcyjny świat lega w gruzach, gdy do mieszkania obok przeprowadza się Fiona (Minnie Driver) i jej jedenastoletni syn, Marcus (Benjamin Stockham).

na podstawie
Nick Hornby (powieść)
studio
NBC Universal Television / Tribeca Productions / True Jack Productions / Więcej...
tytuł oryg.
About a Boy
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych