PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176611}

Było sobie życie

Il Était une fois... la vie
7,8 31 839
ocen
7,8 10 1 31839
7,6 12
ocen krytyków
Było sobie życie
powrót do forum serialu Było sobie życie

Mam szczęście, że mieszkam w woj. lubuskim! Do regionalnej gazety co środę dołączany jest kolejny odcinek "Było sobie życie"! Jutro odcinek drugi!

Kay_J__N_

to podziel się adresem tej gazety - www, albo tradycyjnym...

Kay_J__N_

U mnie w woj. łódzkim jest tak samo! Do dzienka dodawane są po kolei odcinki "Było sobie życie" We wtorek odcinek nr 3...

kingejszyn

dziennika* mała pomyłeczka:D




Pozdrawiam Kiniabrzoskwinia

Kay_J__N_

az ci zazdroszcze :)ja mieszkam w woj.malopolskim ale tutaj chyba o takim serialu nie slyszeli(okropna wiocha)bo nawet w gazetach go nie znajde:( a mam 6-cio letniego syna i mysle ze ten serial bardzo by mu sie podobal"no ale coz"pozostaje mi tylko czekac chyba na jakis CUD pozdrawiam :))

kiki2

zle szukasz moja droga, film jest dolaczany do Gazety Krakowskiej co srode, chyba ze mieszkasz w jakiejs zapadlej dziurze gdzie GK nie dochodzi... :) ja mam natomiast problem bo studiuje w Lublinie i tu zbieram je z Dziennikiem Wschodnim i dowiedzialem sie ze podobno maja dac tylko 13 odcinkow!! WTF??? jak ktos zna inne gazety gdzie dolaczaja ta wspaniala serie to bardzo prosze podac!! wiem ze jest w Gazecie Wroclawskiej i Dzienniku Baltyckim i dodatkowo tam mozna zamowic cala serie online! pod warunkiem prenumeraty hehe :)

zniesmaczony

U mnie w Białymstoku w kurierze porannym to chyba dodają

Nessi

Wiecie cos moze na temat Warszawy? Wydaja ten boski serialik w jakiejs warszawskiej gazecie? Jesli tak to napiszcie mi w jakiej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones