PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Na razie jestem na etapie fascynacji CSI:LV (do Miamia i NY na razie nie mam dostępu).Czy LV pojawią sie gościnnie bohaterowie z NY (z Miami tak było) a jeżeli tak to w którym odcinku/serii?I z drugiej strony- czy LV pojedzie w odwiedziny do NY?Gdzieś przeczytałam, że chyba Sara będzie miała kryzys i wyjedzie na "wymianę" do biura do NY.

linka_3

Hm. Nic o tym nie wiem. Generalnie jest tak, że jeśli robi się spin-off to nowi bohaterowie przemykają gdzieś w starym serialu. Tak było z "CSI:LV": stara wiara z Grissomem + Rudy to jednocześnie ok. 20 odcinek II serii CSI i pierwszy odcinek CSI:Miami. Mac i spółka robią spin-off CSI:Miami, więc widzimy ich po raz pierwszy właśnie w Miami.

Sara w NY? Coś mi sie obiło. Jorja Fox miała 2 lata temu z producentami, gdy razem z Eadsem zażądała podwyżki. Od tej pory fani zrzeszeni na imdb.com marudzą od czasu do czasu, że coś niewiele jej w serialu widać. Stąd chyba powstały plotki, że ktoś chce Sarę Sidle przeflancować na inny grunt (zastanawiam się tylko po co). Tak naprawdę to tylko pogłoski podgrzewane na forum przez fanów-Jorja-Rocks-My-Socks, przynajmniej na razie. Dla mnie to głupi pomysł, choć nawet lubię CSI:NY (na pewno bardziej niż CSI:MIami).

Wiadomo co myśli o spin-offach producent i gwiazda oryginału Billie Petersen (Gil Grissom) - ostatnio pytany o to w jakimś programie mruknął misiowato, uśmiechnął się i odparł dyplomatycznie, że nie ma pojęcia w jaki sposób spin-offy pomagają CSI. Dopóki coś od niego zależy, nie sądzę by Jorja została oddelegowana do konkurencji, tym bardziej, że poza kadrem Petersena szlag trafia, że spin-offy podbierają mu co bardziej utalentowanych współpracowników (Miami skubnęło mu zdjęciowca i parę innych osób, a Billy nie zawsze jest dyplomatyczny i zdarza mu sie chlapnąć jęzorem jak bardzo "cieszy" się z tego powodu). Wprawdzie Sinise jest jego kumplem z Chicago, ale to nie jestem pewna, czy to coś dla niego zmienia.

Jorjan

WoW:)Dziękuje Jorja. Jeżeli chodzi o transfer Sary do NY to pamietam, że dziewczyna przesniosła się na kilka dni.Ale Grissom pojechał po nią, poprosił żeby wróciła. NIestety nie pamietam gdzie i kiedy to czytałam. W sumie mogłobyć tak, że to było przecztane na jakimś fanfic GSR forum. ok. Nie zostanie tak jak jest, nikt się nigdzie nie rusza. No może niech tylkko TVP ruszy 4 litery i zakupi nowe seriie CSI:)
Pozdrawiam i dzięki.

linka_3

Nie ma za co. A z tymi fanficami możesz mieć rację. Fani wymyślają różniaste zakończenia znanych historii - skoro GSR może być w Nowym Orleanie, to może ktoś napisał też historię nowojorską.

P.S. Nie masz pojęcia jak się cieszę, gdy nie muszę komuś tłumaczyć skrótu GSR:) Uścisk :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones