PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mam pytanie w związku z głownymi bohaterami serialu. oglądam dopiero I serie (tą nadawana obecnie na polsacie) i musze powiedziec, ze zarówno kryminalne zagadki jak i bohaterzy bardzo mi sie podobaja, ale po kazdym odcinku mam niedosyt.
Chodzi o to ze chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o bohaterach, o ich zyciu prywatnym, o relacjach miedzy nimi itd. Wiem, ze ten serial to przede wszystkim ich praca i ze prywatny stosunek bohaterów do jakiejs sprawy, wydarzenia, osoby ukazany jest bardzo subtelnie bo nie to jest w tym serialu najwazniejsze, ale zastanawiam sie czy w kolejnych odcinkach cos sie zmieni? czy scenarzysci rzuca troche swiatla na ich zycie prywatne? bo jak na razie to wiem o nich tyle, ze Mac ma kłopoty ze snem, Stella nie ma rodziców, znajomi Dannego z mlodosci to czlonkowie gangu, a Aiden wychowala sie na Brooklynie (o ile dobrze pamietam)....i jak dla mnie to malo :P pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones